Obserwuj w Google News

Madonna straciła trzy bliskie osoby przez koronawirusa. Opublikowała nagranie [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
14.04.2020 09:50

Madonna przeżywa bardzo trudne chwile. Królowa Popu wyznała, że w ciągu zaledwie 24 godzin straciła trzy bliskie osoby, które zmarły po zarażeniu koronawirusem.

Madonna w żałobie straciła trzy bliskie osoby przez koronawirusa
fot. Instagram Madonna

Madonna w żałobie. Straciła trzy bliskie osoby przez koronawirusa

Madonna jest w żałobie. Od kilku tygodni legendarna piosenkarka publikuje w mediach społecznościowych krótkie filmiki, które nazywa dziennikami kwarantanny. Dzieli się w nich swoimi refleksjami na temat obecnej sytuacji.

W jednym z najnowszych nagrań Królowa Popu poinformowała, że straciła trzy bliskie osoby. Po zakażeniu koronawirusem zmarł kuzyn i dwoje dobrych znajomych piosenkarki.

W ciągu 24 godzin zmarł mój kuzyn, brat mojego ochroniarza i Orlando Puerta, bardzo ważna dla mnie osoba, która odegrała w moim życiu ogromną rolę — powiedziała.

Orlando Puerta był odpowiedzialny za remiksy znanych utworów Madonny. To dzięki niemu wiele z nich znalazło się na tanecznych listach przebojów. Wokalistka przyznała, że mężczyzna był bardzo zaangażowany w jej muzykę.

Madonna poinformowała również, że dołącza do Fundacji Billa i Melindy Gatesów, której obecnie głównym celem jest pomóc znaleźć lek na  COVID-19: „Potrzebujemy tego, aby chronić pracowników służby zdrowia, najbardziej bezbronne osoby oraz wszystkich naszych przyjaciół i członków rodziny”.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/nme.com/PK