Obserwuj w Google News

Madonna w przezroczystej bieliźnie. Królowa Popu znów prowokuje półnagim zdjęciem [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
25.05.2020 11:16
Zareaguj Reakcja

Madonna słynie z prowokowania, nawet po kilkudziesięciu latach kariery. Królowa Popu zszokowała internautów swoim nowym półnagim zdjęciem. 61-latka pokazała się fanom w przezroczystej bieliźnie. Napisała też mocny apel do osób, którym nie podoba się jej odważna fotografia.

Madonna w przezroczystej bieliźnie królowa Popu znów prowokuje półnagim zdjęciem foto
fot. Instagram

Madonna w przezroczystej bieliźnie. Szokuje półnagim zdjęciem na Instagramie

Madonna znów szokuje. Tym razem Królowa Popu postanowiła pokazać się internautom w samej bieliźnie. Na odważnej fotografii widzimy piosenkarkę w przezroczystym staniku, który odsłania naprawdę dużo.

61-latka dobrze wiedziała, że jej półnagie zdjęcie na Instagramie wywołała niemałe kontrowersje. Pozwoliła sobie więc na mocny apel w kierunku wszystkich osób, które są zniesmaczone fotografią. Napisała do nich kilka słów.

Obecna garderoba. A dla tych, którzy są w jakikolwiek sposób obrażeni tym zdjęciem, chcę dać znać, że pomyślnie ukończyłam uniwersytet "Mam to gdzieś". Dzięki za przybycie na moją ceremonię ukończenia szkoły. Klasa 2020! — napisała Madonna.

Madonna miała koronawirusa. Królowa Popu wydała oficjalne oświadczenie

Wpis Królowej Popu spotkał się oczywiście z bardzo różnymi reakcjami. Wielu fanów nie przestaję się zachwycać artystką, ale niektórzy z nich są już zmęczeni prowokacjami 61-latki.

„Babcia Madonna wciąż nie ma dość uwagi”, „Daj już spokój, babciu”, „Nudzi ci się?” — piszą internauci.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

 

RadioZET.pl/PK