Obserwuj w Google News

Madonna upadła na koncercie. Gwiazda ma coraz większe problemy zdrowotne

Piotr Krajewski
2 min. czytania
02.03.2020 12:11

Madonna zmaga się z problemami zdrowotnymi. Od dłuższego czasu Królowa Popu ma poważne kłopoty z kolanem. W trakcie czwartkowego koncertu w Paryżu Madonna zaliczyła bolesny upadek, w wyniku którego problemy zdrowotne ponownie dały o sobie znać. Gwiazda zdecydowała się odwołać jeden z koncertów, a fani coraz bardziej martwią się o zdrowie piosenkarki.

Madonna upadła na koncercie gwiazda ma coraz większe problemy zdrowotne
fot. Instagram Madonna

Madonna upadła na koncercie. Gwiazda ma coraz większe problemy zdrowotne

Madonna przestanie koncertować? Wokalistka jest w trakcie trasy koncertowej „Madame X Tour”, podczas której zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Kłopoty z biodrami i kolanem spowodowały, że w ostatnich miesiącach Królowa Popu musiała odwołać kilkanaście występów. Fani martwią się, że będzie to już ostatnia trasa koncertowa artystki.

61-letnia gwiazda była zmuszona odwołać niedzielny koncert w Paryżu. Wszystko przez upadek, który Madonna zaliczyła w trakcie czwartkowego występu. Piosenka przewróciła się, przez co problemy zdrowotne wróciły. Jak relacjonowali fani, Amerykanka rozpłakała się z bólu, ale mimo ogromnego cierpienia zdecydowała się dokończyć koncert.

W niedzielę Madonna opublikowała długi wpis w mediach społecznościowych, w którym odniosła się do kłopotów ze zdrowiem i feralnego upadku.

 Upadłam na scenie, po tym jak przez pomyłkę zabrano mi krzesło. Wylądowałam na kości ogonowej. Dokończyłam koncert, ponieważ nienawidzę rozczarowywać — napisała Madonna i porównała się zniszczonej lalki, która jest sklejona klejem i taśmą: „Muszę pozostać w łóżku i odpocząć przez kilka dni, abym mogła dokończyć tę trasę w jednym kawałku i z uśmiechem na twarzy”.

Trasa koncertowa Madonny jest zaplanowana do 11 marca. Nie wiadomo, czy gwiazda będzie w stanie dokończyć tournée, ale na ten moment nie odwołała kolejnych koncertów.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK