Obserwuj w Google News

Madonna siedzi nago w wannie i mówi o koronawirusie. Fani nie wytrzymali: „Co za bzdury” [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
23.03.2020 16:41
Zareaguj Reakcja

Madonna, siedząc nago w swojej wannie, postanowiła wypowiedzieć się na temat koronawirusa. Królowa Popu opublikowała nagranie, na którym twierdzi m.in., że wobec obecnej epidemii wszyscy ludzie stali się równi. Wypowiedź Madonny nie spodobała się jednak jej fanom, a gwiazda została natychmiast skrytykowana.

Madonna siedzi nago w wannie i mówi o koronawirusie fani nie wytrzymali co za bzdury wideo
fot. Instagram

Madonna nago w wannie mówi o koronawirusie. Internauci krytykują

Madonna podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat rozprzestrzeniającej się po całym świecie  epidemii koronawirusa. Na Instagramie pojawiło się wideo z siedzącą nago w wannie pełnej płatków róż piosenkarką, która mówi o wirusie i jego wpływie na społeczeństwo. Zdaniem Królowej Popu choroba wywołana koronawirusem SARS-CoV-2 powoduje, że ludzie stają się równi.

COVID-19 nie liczy się z tym, jak bardzo jesteś bogaty, sławny, zabawny, inteligentny, gdzie mieszkasz, ile masz lat czy jakie niesamowite historie masz do opowiedzenia. COVID-19 to wielki wyrównywacz. To, co jest w tym tak straszne, jest także wspaniałe. Staliśmy się sobie równi na wiele sposobów. Tak jak śpiewałam w mojej piosence „Human Nature”, płyniemy na tej samej łodzi. Jeśli ona zatonie, wszyscy razem pójdziemy na dno — mówi Madonna.

Słowa Królowej Popu nie przypadły jednak do gustu internautom, a pod nagraniem natychmiast pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Fani piosenkarki zgodnie twierdzą, że osoby znane i bogate mają większe szanse w walce z epidemią koronawirusa.

„Co za bzdury, ja wciąż muszę chodzić do pracy, kiedy Ty bierzesz sobie kąpiel z kwiatkami i bąbelkami”, „Przepraszam Moja królowo, bardzo Cię kocham, ale nie jesteśmy równi. Możemy umrzeć z powodu tych samych chorób, ale to biedni będą cierpieć najbardziej”, „Ogarnij się, żyjemy w prawdziwym świecie”, „Kiedy jesteś bogaty, możesz sobie pozwolić na własny respirator”, „Co za absurd” — piszą wściekli internauci.

RadioZET.pl/PK