Obserwuj w Google News

Madonna miała koronawirusa. Królowa Popu wydała oficjalne oświadczenie

Piotr Krajewski
1 min. czytania
08.05.2020 12:34
Zareaguj Reakcja

Madonna miała koronawirusa. Królowa Popu opublikowała wpis, w którym poinformowała, że zrobiła test na przeciwciała. Wynik okazał się pozytywny. Piosenkarka potwierdziła również, iż przeznaczyła ogromne pieniądze na szczepionkę przeciw koronawirusowi.

Madonna miała koronawirusa Królowa Popu wydała oficjalne oświadczenie
fot. Instagram/Sipa USA/East News

Madonna jest jedną z gwiazd, które bardzo aktywnie wypowiadają się na temat  koronawirusa. Piosenkarka często wykorzystuje media społecznościowe, aby poruszać kwestie związane z pandemią. Publikuje tam pamiętniki z kwarantanny.

W internecie pojawiły się informacje, że Madonna zmaga się z koronawirusem. Artystka zdecydowała się odpowiedzieć na plotki i opublikowała długi wpis.

Madonna straciła trzy bliskie osoby przez koronawirusa. Opublikowała nagranie [WIDEO]

Madonna miała koronawirusa. Zrobiła test na przeciwciała

Madonna miała koronawirusa. Piosenkarka zrobiła test na przeciwciała. W mediach społecznościowych oficjalnie potwierdziła, że wynik testu okazał się pozytywny.

Test na przeciwciała koronawirusa: gdzie zrobić, cena, wynik

Obecnie nie jestem już chora — napisała Madonna i dodała: „Byłam chora pod koniec mojej trasy koncertowej w Paryżu ponad 7 tygodni temu. Chorowało też wielu artystów występujących ze mną, ale myśleliśmy po prostu, że złapaliśmy bardzo poważną grypę. Dzięki Bogu dziś jesteśmy wszyscy zdrowi i mamy się dobrze”.

Madonna zaangażowała się w prace nad stworzeniem skutecznej szczepionki przeciwko COVID-19. Królowa Popu poinformowała, że przekazała milion dolarów na rozwój badań w tej kwestii.

RadioZET.pl/PK