Obserwuj w Google News

Madonna ma problemy zdrowotne. Odwołuje koncerty ze względu na zły stan zdrowia

Piotr Krajewski
1 min. czytania
28.11.2019 16:44
Zareaguj Reakcja

Madonna ma problemy zdrowotne. Ze względu na zły stan zdrowia Królowa Popu odwołała najbliższe koncerty, które miały odbyć się w Bostonie. „Ból, z którym obecnie się zmagam, jest przytłaczający” — napisała tajemniczo Madonna.

Madonna ma problemy zdrowotne odwołuje koncerty ze względu na zły stan zdrowia
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Madonna ma problemy zdrowotne. Odwołała koncerty ze względu na zły stan zdrowia

Madonna odwołała kilka zaplanowanych koncertów ze względu na zły stan zdrowia. 61-letnia piosenkarka opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła, że ma problemy zdrowotne.

Proszę, wybaczcie mi tę nieoczekiwaną zmianę planów. Koncertowanie każdego wieczora daje mi mnóstwo radości, więc odwoływanie tego traktuje jako karę, ale ból, z którym obecnie się zmagam, jest przytłaczający. Muszę odpocząć i stosować się do zaleceń lekarzy, żeby móc wrócić silniejszą i lepszą, aby kontynuować z Wami Madame X Tour — napisała artystka.

Madonna nie zdecydowała się podać szczegółowych informacji na temat problemów zdrowotnych. Wszystko wskazuje jednak na to, że zły stan zdrowia Królowej Popu może być związany z kłopotami z kolanem i zerwanym więzadłem, o czym wokalistka informowała kilka tygodni temu.

Królowa Popu słynie z tego, że rzadko odwołuje występy. W ciągu swojej ponad 30-letniej kariery anulowała bardzo niewielką liczbę koncertów. W związku obecnymi problemami zdrowotnymi Madonna była zmuszona odwołać trzy występy w Bostonie. Kolejny koncert artystki jest zaplanowany na 7 grudnia w Filadelfii.

RadioZET.pl/bbc.com/PK