Obserwuj w Google News

Lilly Hates Roses kończy działalność. Zastąpi go nowy zespół ATLVNTA

2 min. czytania
23.02.2021 09:33
Zareaguj Reakcja

Lilly Hates Roses kończy działalność. Członkowie poinformowali, że grupa przestaje istnieć. Kasia Golomska i Kamil Durski mają jednak również dobrą wiadomość dla swoich fanów. Duet założył nowy zespół pod nazwą ATLVNTA.

Lilly Hates Roses
fot. mat. prasowe

Duet Lilly Hates Roses powstał w 2012 roku i zasłynął z łączenia muzyki indie pop z folkiem. Historia zespołu dobiega jednak końca.

Kasia Golomska i Kamil Durski poinformowali fanów, że Lilly Hates Roses kończy działalność. Duet nie rozstaje się jednak z muzyką i zakłada nowy zespół ATLVNTA. Znamy datę premiery pierwszego singla.

Zobacz także:  Daft Punk kończy działalność. Kultowy duet opublikował pożegnalne nagranie [WIDEO]

Lilly Hates Roses kończy działalność. Zastąpi go nowy zespół ATLVNTA

Lilly Hates Roses znika z polskiej sceny muzycznej po blisko dziesięciu latach istnienia. W trakcie swojej działalności indie popowy duet wydał dwa studyjne albumy oraz kilka singli, m.in. „Mokotów” i „Youth”.

Pomimo tego, że jesteśmy bardzo dumni z tego, co udało się nam osiągnąć jako LHR, nie widzieliśmy już siebie w roli muzyków folkowych – wyznali Kasia i Kamil, którzy podjęli decyzję o pożegnaniu Lilly Hates Roses.

Zespół planował wydać trzecią płytę pod szyldem Lilly Hates Roses, ale w trakcie prac materiał zaczął ewoluować i oddalać się stylistycznie od muzyki duetu.

W pewnym momencie tworzenia, dotarło do nas, że z szacunku do Was oraz samej Lilly najlepszą decyzją będzie REWOLUCJA, czyli… założenie nowego zespołu – napisali artyści.

Kasia Golomska i Kamil Durski założyli nową formację ATLVNTA. Pierwszy singiel zatytułowany „Umrzesz tak jak ja” ukaże się już 3 marca. Tego samego dnia pojawi się również oficjalny teledysk promujący utwór.

RadioZET.pl/mat.prasowe