Obserwuj w Google News

Lady Pank z dodatkowym koncertem w warszawskiej Stodole. Pierwszy termin wyprzedany

1 min. czytania
03.03.2021 13:35
Zareaguj Reakcja

Lady Pank zagra dodatkowy koncert w Stodole w Warszawie. W związku z dużym zainteresowaniem wyprzedanym terminem i licznymi prośbami fanów, zespół zaprezentuje na żywo materiał z nowej płyty dwukrotnie. Drugi koncert Lady Pank z albumem „LP 40” odbędzie się 14 marca 2021 roku. Bilety na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży.

Lady Pank
fot. mat. prasowe

Lady Pank już 12 marca zaprezentuje swój nowy album zatytułowany „LP 40”, jubileuszowej płyty, która ukazuje się z okazji 40-lecia istnienia zespołu. Krążek promuje singiel „Drzewa”.

W związku z premierą nowej płyty Lady Pank wystąpią w warszawskiej Stodole. Pierwszy termin wydarzenia został już wyprzedany, więc specjalnie dla fanów grupa zagra drugi koncert.

Lady Pank: dodatkowy koncert w Stodole w Warszawie

Drugi koncert Lady Pank w warszawskiej Stodole odbędzie 14 marca. Oprócz premierowych utworów z najnowszego albumu nie zabraknie również największych hitów, które w trakcie minionych czterech dekad wychowały trzy pokolenia słuchaczy. Bilety w cenie 149 złotych (miejsca siedzące) na wydarzenie są już dostępne w sprzedaży – wejściówki można kupić na stronach internetowych www.stodola.pl i www.ticketclub.pl.

Koncerty Lady Pank w Klubie Stodoła odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniach będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej, które przekażą Organizatorowi podpisane Oświadczenie Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu.

RadioZET.pl/mat.prasowe