Obserwuj w Google News

Lady Gaga znów szokuje wyglądem. Teledysk do nowego singla "Stupid Love" [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
28.02.2020 12:16
Zareaguj Reakcja

Lady Gaga zaprezentowała nowy singiel „Stupid Love”. Piosenkarka powróciła do tanecznego brzmienia i dość szokującego wizerunku, z których zasłynęła w pierwszych latach kariery. W internecie pojawił się oficjalny teledysk. Klip został nagrany w całości za pomocą iPhone 11 Pro. Premiera „Stupid Love” Lady Gagi już po godz. 13:00 w Radiu ZET.

Lady Gaga znów szokuje wyglądem nowy singiel Stupid Love teledysk wideo
fot. Youtube screen

Lady Gaga znów szokuje wizerunkiem. Nowy singiel i teledysk Stupid Love

Lady Gaga wydała nowy singiel „Stupid Love”. Wielu fanów subtelniejszego wcielenia piosenkarki, które zaprezentowała m.in. w filmie „Narodziny gwiazdy”, będzie zdziwionych jej najnowszym teledyskiem.

Zdobywczyni Grammy i Oscara znów szokuje. Lady Gaga postanowiła wrócić do tanecznego brzmienia oraz ekstrawaganckiego wizerunku, z którego słynęła jeszcze kilka lat temu. W bardzo futurystycznym teledysku do singla „Stupid Love” wokalistka znów zaskakuje wymyślnymi strojami i ekstrawagancką fryzurą.

>> Lady Gaga na koncercie w 2006 roku. Nigdy byście jej nie poznali [WIDEO]

„Stupid Love” to pierwsza zapowiedź nowej płyty Lady Gagi. Piosenkarka nie zdradziła na ten moment daty premiery swojego kolejnego albumu.

Jej ostatni solowy krążek „Joanne” ukazał się w październiku 2016 roku i zadebiutował na szczycie Billboard 200, co sprawiło, że Lady Gaga stała się pierwszą artystką w latach 2010-2016, która zamieściła cztery albumy z rzędu na pierwszym miejscu tego amerykańskiego zestawienia. W 2018 roku trafiła tam po raz piąty wraz ze ścieżką dźwiękową do filmu „Narodziny gwiazdy”. Płyta ma status diamentowy w Polsce, a na całym świecie album sprzedał się ponad 6 milionach egzemplarzy.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK