Obserwuj w Google News

Lady Gaga spadła ze sceny razem z fanem. Moment bolesnego upadku nagrały kamery [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
18.10.2019 13:26
Zareaguj Reakcja

Lady Gaga zaliczyła bolesny upadek w trakcie koncertu w Las Vegas. Doszło do niego podczas występu z fanem. Piosenkarka wskoczyła na mężczyznę, który chwilę później stracił równowagę. Para spadła ze sceny. Niebezpieczny upadek Lady Gagi nagrały kamery fanów.

Lady Gaga spadła ze sceny razem z fanem moment bolesnego upadku nagrały kamery wideo
fot. Twitter screen

Lady Gaga spadła ze sceny razem z fanem. Bolesny upadek nagrały kamery

Lady Gaga spadła ze sceny razem ze swoim fanem. W trakcie czwartkowego koncertu w Las Vegas, gdzie gwiazda występuje w ramach rezydentury koncertowej, piosenkarka zaprosiła do siebie mężczyznę o imieniu Jack.

Para przytuliła się, a Lady Gaga niespodziewanie wskoczyła na fana. Chwilę później mężczyzna stracił równowagę i spadł razem z gwiazdą ze sceny. Publiczność była zszokowana upadkiem, ale szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Wokalistka kontynuowała koncert w Las Vegas.

Po całym zdarzeniu Jack był podobno załamany i nie mógł powstrzymać łez. Lady Gaga postanowiła natychmiast zareagować i powiedziała mężczyźnie: „Nie martw się, wszystko jest w porządku. To nie twoja wina. Czy możesz mi coś obiecać? Czy mógłbyś wybaczyć sobie właśnie teraz to, co się wydarzyło?”.

Amerykanka niedługo później zaprosiła ponownie Jacka na scenę i wykonała razem z nim swój przebój „Million Reasons”. Poprosiła również wszystkich, żeby po zakończeniu koncertu nie krytykowali fana w internecie.

RadioZET.pl/PK