Obserwuj w Google News

Lady Gaga przerwała koncert. Zalana łzami zwróciła się do fanów: "Dla mnie ważniejsze jest życie"

2 min. czytania
19.09.2022 08:07

Lady Gaga zagrała ostatni koncert na trasie w Miami na Florydzie. Niestety artystka była zmuszona przerwać występ. Wyjaśniła sytuację fanom zalana łzami.

Lady Gaga
fot. ladygaga/Instagram/Lady Gaga Now/Twitter/Screen

Lady Gaga zakończyła swoją trasę koncertową Chromatica Ball na Hard Rock Stadium w Miami na Florydzie. Artystka nie mogła dokończyć występu.

Lady Gaga zalała się łzami i przerwała koncert w Miami. Co się stało?

W trakcie weekendowego koncertu jedna z najpopularniejszych gwiazd popu na świecie musiała przerwać wyczekiwany występ. Warunki pogodowe nie pozwoliły na dokończenie show.

Redakcja poleca

Lady Gaga poinformowała fanów o sytuacji osobiście ze sceny:

Nie możemy dokończyć koncertu. Nie chcę narażać was na niebezpieczeństwo. Dziękuję, wracajcie bezpiecznie do domu.

Po tych słowach artystka ukłoniła się i zalała łzami.

Lady Gaga po występie w Miami:  "Dla mnie ważniejsze jest życie"

Wokalistka opublikowała w swoich mediach społecznościowych dłuższą wypowiedź na temat zaistniałej sytuacji. Dwunastokrotna zdobywczyni Grammy łamiącym się głosem i łzami spływającymi po policzkach wyjaśniła:

Naprawdę staraliśmy się dokończyć dzisiejszy występ w Miami, ale nie mogliśmy tego zrobić. Nawet kiedy deszcz przestał padać, błyskawice uderzały w ziemie blisko nas.

Długi czas pokazywałam, że jestem hardkorową suką, ale tak naprawdę chce być odpowiedzialną i kochającą osobą. Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby cokolwiek stało się komuś z publiczności lub członków mojej ekipy, zespołowi, tancerzom.

Podczas koncertu Lady Gaga miała zagrać również utwór "Rain on Me" z Arianą Grandę. Przeprosiła fanów, że nie mogli zobaczyć tego fragmentu występu, jednak podkreśliła, że decyzja o przerwaniu show była w pełni przemyślana i odpowiedzialna.

Wokalistka i aktorka podkreśliła, że najważniejsze dla niej jest życie i bezpieczeństwo fanów oraz załogi.