Obserwuj w Google News

Lady Gaga poddała się kwarantannie domowej. Wyznała, że tęskni za rodziną [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
16.03.2020 14:46
Zareaguj Reakcja

Lady Gaga poddała się kwarantannie. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zdecydowała się pozostać w domu. Piosenkarka opublikowała wpis ze zdjęciem i pokazała, jak spędza czas w trakcie kwarantanny domowej.

Lady Gaga poddała się kwarantannie domowej wyznała że tęskni za rodziną FOTO
fot. Instagram

Lady Gaga poddała się kwarantannie domowej w związku z koronawirusem

Lady Gaga przebywa w domu, gdzie zdecydowała się poddać kwarantannie. Za pomocą mediów społecznościowych piosenkarka zwraca wszystkim internautom i fanom uwagę na to, jak ważne jest w tym momencie pozostanie w domach oraz ograniczenie spotkań z innymi ludźmi.

>>  Koronawirus w Polsce: liczba zachorowań, zalecenia. RAPORT

Najmilszą i najzdrowszą rzeczą, jaką możemy teraz zrobić, jest poddanie się kwarantannie, niespędzanie czasu z ludźmi powyżej 65. roku życia i niespotykanie się w dużych grupach — napisała piosenkarka i przyznała, że bardzo tęskni za najbliższymi: „Chciałabym zobaczyć się z moimi rodzicami i babciami, ale nie zrobię tego dla ich bezpieczeństwa. Spędzam więc czas z moimi pieskami”.

Lady Gaga opublikowała wspólne zdjęcie ze swoimi zwierzakami. W swoim wpisie 33-letnia gwiazda zaznaczyła również, że to właśnie wspólnymi siłami możemy pokonać rozprzestrzenianie się koronawirusa: „Kocham Cię świecie, przejdziemy przez to”.

RadioZET.pl/PK