Obserwuj w Google News

LVMA BLACK z nowym utworem "Into You" w "ZET na Punkcie Muzyki" [WIDEO]

1 min. czytania
16.02.2021 15:30

LVMA BLACK, a tak naprawdę Magdalena Mielcarz, była gościem „ZET na Punkcie Muzyki”. W trakcie wywiadu z Marcinem Wojciechowskim opowiedziała o swoim najnowszym utworze „Into You”, zbliżającej się wielkimi krokami płycie, współpracy ze znanymi producentami i życiu w Los Angeles. Nie zabrakło także rozmowy o muzycznej pasji, produkowaniu piosenek i spowodowanej pandemią rozłące z najbliższymi w Polsce.

LVMA BLACK
fot. Radio ZET

LVMA BLACK powraca z utworem „Into You”. Kryjąca się pod tym tajemniczym pseudonimem Magdalena Mielcarz opowiedziała słuchaczom Radia ZET o swojej najnowszej piosence.

LVMA BLACK w "ZET na Punkcie Muzyki". Nowy utwór "Into You"

LVMA BLACK stworzyła piosenkę „Into You” wspólnie z Emilem Ghantousem, popularnym amerykańskim producentem, który współpracował z największymi gwiazdami w branży, m.in. Pitbullem, Chrisem Brownem czy Bobbym V.

Bardzo lubię „Into You”. To utwór wbrew pozorom mniej singlowy. Jest dla mnie takim uwolnieniem się. Żyjemy w czasach, kiedy człowiek tworzący muzykę jest od razu pytany: „A jak to się sprzeda?”. To jest taka pułapka. Człowiek pisze numer i już musi myśleć, czy to jest wystarczająco skoczne, hitowe. Według mnie to bardzo ogranicza kreatywność. W momencie tworzenia jesteśmy od razu wstawieni w jakieś ramy. Cieszę się więc, że wychodzi „Into You”. Ten numer bardzo mi gra w duszy. Podoba mi się. Jest tam bardzo mocny beat, ale nie jest to jednocześnie przelukrowane, nie jest pisane „pod hita”. Ten utwór ma po prostu uderzyć prosto w serce... albo i nie – zdradza LVMA BLACK.