Obserwuj w Google News

Krzysztof Zalewski pokazał synka i narzeczoną w trakcie domowego koncertu [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
31.03.2020 12:13
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Zalewski zagrał w poniedziałek koncert w ramach akcji „Kwarantanna na na”. W trakcie występu w swoim domu artysta postanowił pokazać widzom po raz pierwszy swojego synka. Mały Lew pojawił się na ekranie razem z narzeczoną Krzysztofa Zalewskiego.

Krzysztof Zalewski pokazał synka i narzeczoną w trakcie domowego koncertu wideo
fot. Instagram

Krzysztof Zalewski pokazał synka i narzeczoną w trakcie domowego koncertu

Krzysztof Zalewski przyłączył się do inicjatywy „Zostań w domu” i od wielu dni spędza czas ze swoją rodziną. Wokalista zaangażował się też w charytatywną akcję „Kwarantanna na na”. W jej ramach w poniedziałek zagrał darmowy koncert, który był transmitowany w internecie.

Przez ponad 40 minut Krzysztof Zalewski zaprezentował fanom swoje największe przeboje, m.in. „Początek”, „Jaśniej” czy „Miłość Miłość”. W trakcie koncertu niespodziewanie na ekranie pojawili się synek i narzeczona Krzysztofa Zalewskiego. Muzyk postanowił po raz pierwszy pochwalić się niespełna dwuletnim Lwem.

Krzysztof Zalewski dołączył do akcji Kwarantanna na na

„Kwarantanna na na” to kolejna wyjątkowa akcja z muzyką w tle. Facebook, Szlachetna Paczka i znani polscy artyści ruszają z występami online wspierającymi osoby starsze i samotne. Muzycy zagrają kameralne koncerty w swoich domach, a każda chętna osoba będzie mogła wesprzeć działania Szlachetnej Paczki w trakcie pandemii koronawirusa.

Pierwszy domowy koncert online, który zagrał Krzysztof Zalewski, odbył się w poniedziałek. W środę o godz. 18:00 zobaczymy występ Mery Spolsky, a na piątek zaplanowano koncert duetu KARAŚ/ROGUCKI. Występy będą transmitowane na stronie Facebook app na Facebooku (kliknij tutaj).

RadioZET.pl/PK