Obserwuj w Google News

Krzysztof Krawczyk zainspirował raperów z USA? Wykorzystali jego hit z Edytą Bartosiewicz [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
21.05.2020 13:48
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Krawczyk zainspirował amerykańskich raperów? Internauci zauważyli, że w nowym utworze „Candy” Bernera, B-Real i Ricka Rossa pojawiły się fragmenty hitu „Trudno tak” z Edytą Bartosiewicz. Polscy fani masowo komentują nagranie w serwisie YouTube.

Krzysztof Krawczyk zainspirował raperów z USA wykorzystali jego hit z Edytą Bartosiewicz wideo
fot. Polska Press/East News

Krzysztof Krawczyk zainspirował raperów z USA? Wykorzystali jego przebój z Edytą Bartosiewicz

Krzysztof Krawczyk zainspirował raperów ze Stanów Zjednoczonych? Na to wygląda. Polscy internauci dotarli do wydanego w kwietniu utworu „Candy” Bernera, B-Real i Ricka Rossa. Słuchacze nie kryli zdziwienia, kiedy usłyszeli w piosence fragmenty hitu Krzysztofa Krawczyka i Edyty Bartosiewicz „Trudno tak”, który kilkanaście lat temu podbił listy przebojów w Polsce.

Chóc Krzysztof Krawczyk i Edyta Bartosiewicz nie pojawiają się w spisie autorów utworu „Candy”, polscy internauci nie mają żadnych wątpliwości, że w piosence można usłyszeć sample „Trudno tak”. Fani natychmiast zauważyli podobieństwo między kawałkami. Słyszą też wokal Edyty Bartosiewicz.

„Krzysiek, zrobiłeś to chłopie”, „Ekipa Krzysztofa Krawczyka przejmuje ten kawałek”, „Pozdrawiamy Pana Krzysztofa” — piszą fani.

Amerykańscy raperzy milczą w tej sprawie. Krzysztof Krawczyk i Edyta Bartosiewicz również nie skomentowali na ten moment podobieństwa „Candy” do „Trudno tak”. Poniżej możecie porównać obie piosenki.

RadioZET.pl/PK