Obserwuj w Google News

Największe przeboje Krzysztofa Krawczyka. Hity, których nigdy nie zapomnimy [WIDEO]

2 min. czytania
06.04.2021 11:30
Zareaguj Reakcja

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła milionami Polaków. Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów w historii zmarł w wieku 74 lat. W ciągu swojej wieloletniej kariery artysta stworzył mnóstwo niezapomnianych hitów śpiewanych przez kolejne pokolenia słuchaczy. Oto największe przeboje Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Informacja o śmierci artysty w lany poniedziałek była szokiem dla wielu słuchaczy i innych znanych muzycznych gwiazd. 5 kwietnia odszedł jeden z najsłynniejszych wokalistów w historii polskiej muzyki.

74-letni piosenkarz był obecny na scenie przez ponad pół wieku. W ciągu tych kilkudziesięciu lat nagrał wiele niezapomnianych piosenek, które zyskały status ponadczasowych hitów. Poniżej przypominamy największe przeboje Krzysztofa Krawczyka.

Zobacz także:  Krzysztof Krawczyk nie żyje. Oto ostatnie słowa, które skierował do swoich fanów

Przeboje Krzysztofa Krawczyka. Najsłynniejsze piosenki i hity wokalisty

Krzysztof Krawczyk zdobył popularność jako członek zespołu Trubadurzy. To jednak kariera solowa przyniosła mu największe przeboje, które dziś śpiewają i kochają kolejne pokolenia polskich słuchaczy.

Wokalista stworzył na przestrzeni lat mnóstwo niezapomnianych hitów, nie tylko solowych, ale również we współpracy z innymi znanymi artystami, m.in. Edytą Bartosiewicz czy Goranem Bregoviciem.

Redakcja poleca

Największe przeboje Krzysztofa Krawczyka:

  • „Jak minął dzień”
  • „Trudno tak”
  • „Parostatek”
  • „To co dał nam świat”
  • „Bo jesteś ty”
  • „Za tobą pójdę jak na bal”
  • „Mój przyjacielu”
  • „Ostatni raz zatańczysz ze mną”
  • „Byle było tak”

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Piosenkarz zmarł w wieku 74 lat

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Legendarny polski artysta zmarł w poniedziałek, 5 kwietnia w wieku 74 lat. W ostatnich tygodniach wokalista był hospitalizowany w związku z zakażeniem koronawirusem, ale żona potwierdziła w rozmowie z Onetem, że COVID-19 nie był przyczyną jego śmierci.

Menadżer Andrzej Kosmala opowiedział w wywiadzie dla Faktu o ostatnich chwilach Krzysztofa Krawczyka.

We wtorek po godz. 20:00 w Radiu ZET specjalny program poświęcony Krzysztofowi Krawczykowi. Na naszej antenie nie zabraknie poruszających wspomnień na temat legendarnego wokalisty. Pojawiają się też wyjątkowi goście.