Obserwuj w Google News

Ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. Przed śmiercią zdążył się pożegnać z żoną

2 min. czytania
06.04.2021 10:05
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Informacja o śmierci legendarnego polskiego wokalisty w lany poniedziałek zszokowała miliony Polaków. Menadżer Andrzej Kosmala w rozmowie z Faktem opowiedział o ostatnich chwilach Krzysztofa Krawczyka. Wyznał, że artysta zdążył pożegnać się z ukochaną żoną.

Krzysztof Krawczyk
fot. VIPHOTO/East News

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Legendarny polski artysta zmarł w poniedziałek, 5 kwietnia w wieku 74 lat. W ostatnich tygodniach wokalista był hospitalizowany w związku z zakażeniem koronawirusem, ale żona potwierdziła w rozmowie z Onetem, że COVID-19 nie był przyczyną jego śmierci.

Menadżer Andrzej Kosmala opowiedział w wywiadzie dla Faktu o ostatnich chwilach słynnego piosenkarza. Zdradził, że Krzysztof Krawczyk przed śmiercią zdążył się pożegnać z żoną.

Zobacz także:  Andrzej Duda żegna Krzysztofa Krawczyka. Wpis prezydenta rozzłościł internautów

Ostatnie chwile Krzysztofa Krawczyka. Przed śmiercią zdążył się pożegnać z żoną

Informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka była szokiem nie tylko dla wielu polskich słuchaczy, ale także innych znanych artystów, którzy nie mogli uwierzyć w odejście legendy polskiej sceny muzycznej. Odejście bliskiego kolegi skomentował m.in. Andrzej Piaseczny.

Andrzej Kosmala, wieloletni menadżer artysty i jego przyjaciel, udzielił wywiadu dla Faktu. W rozmowie postanowił ujawnić okoliczności nagłej śmierci Krzysztofa Krawczyka.

Dostałem telefon od zapłakanej Ewy tuż przed 17.00. Wiem, że zdążył się pożegnać z Ewunią – wyznał Kosmala w rozmowie z Faktem.

W ostatnich tygodniach Krzysztof Krawczyk przebywał w szpitalu w związku z zakażeniem koronawirusem. Kilka dni temu artysta został wypisany do domu. W poniedziałek jego stan zdrowia nagle się pogorszył. 74-latek zmarł po przewiezieniu do szpitala w Łodzi.

Redakcja poleca

Kariera Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk występował na scenie od ponad 55 lat. Początki jego kariery sięgają lat sześćdziesiątych, kiedy zaczął śpiewać razem z grupą Trubadurzy, jednym z najpopularniejszych zespołów bigbitowych w historii.

Niedługo później rozpoczął działalność solową. Koncertował nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach Europy i Stanach Zjednoczonych. Stworzył wielkie przeboje: „Parostatek”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną”, „Mój Przyjacielu”, „Bo Jesteś Ty” czy „Trudno tak”.

We wtorek po godz. 20:00 w Radiu ZET specjalny program poświęcony Krzysztofowi Krawczykowi. Na naszej antenie nie zabraknie poruszających wspomnień na temat legendarnego wokalisty. Pojawiają się też wyjątkowi goście.

RadioZET.pl/fakt.pl