Obserwuj w Google News

Krystian Ochman zwrócił się do fanów. Przekazał nowe informacje o swoim stanie zdrowia

1 min. czytania
30.06.2022 13:37
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman odezwał się do swoich fanów ze szpitala. Przekazał nowe informacje na temat swojego stanu zdrowia. Jak się czuje artysta?

Krystian Ochman
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Krystian Ochman to polski wokalista, którego dzisiaj już nie trzeba nikomu przedstawiać. Artysta zwyciężył 11. edycję The Voice of Poland, co znacznie przyspieszyło rozwój jego kariery. Wokalista w 2022 roku pojawił się na Eurowizji, gdzie zajął 12. miejsce z utworem "River".

Krystian Ochman trafił do szpitala

Artysta jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych, gdzie może mieć bezpośredni kontakt z oddanymi fanami, którzy niezmiennie mu kibicują. Niedawno wystraszył swoich obserwatorów kiepskimi wieściami o stanie zdrowia.

Redakcja poleca

Wokalista opublikował zdjęcie ze szpitala. Podziękował fanom za wsparcie i wyjaśnił, że musiał ograniczyć aktywność w mediach. Przez swój kiepski stan zdrowia muzyk był zmuszony zrezygonwać z koncertowych planów.

Ochman zwrócił się do fanów. Przekazał nowe informacje o stanie zdrowia

Wcześniej nic nie wskazywało na to, że stan artysty jest aż tak poważny i będzie wymagał pobytu w szpitalu. Muzyk miał problemy laryngologiczne, bolało go ucho, a migdałki spuchły.

W najnowszym wpisie Ochman wyjawił, jak się czuje i jakie ma plany na najbliższą przyszłość.

Trochę się rozchorowałem, a moje koncerty musiały zostać przeniesione. Ale wszystko jest w porządku. Niedługo wrócę do świetnej formy i będę gotowy do pracy. Wkrótce też pojawi się nowa muzyka, więc bądźcie gotowi.