Obserwuj w Google News

Kraków Live Festival 2022 ogłasza pierwsze gwiazdy. Wystąpią Halsey, Lewis Capaldi i inni

Piotr Krajewski
2 min. czytania
21.04.2022 13:45
Zareaguj Reakcja

Kraków Live Festival 2022 ogłasza pierwsze gwiazdy. Kto wystąpi w sierpniu na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego? Na Kraków Live Festival 2022 pojawią się m.in. Halsey, Lewis Capaldi i Parcels.

Kraków Live Festival 2022 Halsey Lewis Capaldi
fot. mat. prasowe

Kraków Live Festival 2022 odbędzie się już w sierpniu. Organizatorzy ujawnili pierwsze gwiazdy, które zobaczymy na scenie jednego z najpopularniejszych letnich festiwali w Polsce. Na imprezę zaprasza Radio ZET.

Redakcja poleca

Kraków Live Festival 2022: Halsey i Lewis Capaldi wystąpią na festiwalu

Kraków Live Festival powraca, a wraz z nim najlepsze letnie koncerty na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Już 20 sierpnia w Krakowie pojawi się Halsey – będzie to pierwszy występ amerykańskiej gwiazdy w naszym kraju.

 Jedna z najbardziej wyrazistych globalnych gwiazd ostatnich lat, która z jednej strony może się poszczycić wielomiliardowymi odsłuchaniami swoich największych przebojów, a z drugiej nagrywa swoją ostatnią, 4 płytę "If I Can’t Have Love, I Want Power” z legendami alternatywy - Trentem Reznorem i Atticusem Rossem – piszą organizatorzy o headlinerce KLF 2022.

Dzień wcześniej, 19 sierpnia odbędzie się koncert Lewisa Capaldiego, autora przebojów "Someone You Loved" i "Before You Go". Debiutancki krążek nominowanego do Grammy artysty był najlepiej sprzedającym się albumem roku w Wielkiej Brytanii.

To jednak nie koniec. 19 sierpnia na Kraków Live Festival 2022 pojawi się brytyjska piosenkarka Mimi Webb, która kilka miesięcy temu zaprezentowała debiutancką EP-kę "Seven Shades of Heartbreak". Jaka sama przyznaje, stara się pisać emocjonalne, prawdziwe piosenki z nadzieją, że słuchacz poczuje, jakby śpiewała swoją historię właśnie dla niego. Dzień później na scenie zaprezentuje się popularny australijski zespół Parcels znany z mieszanki indie popu i funku. Grupa miała już okazję występować na kultowych festiwalach Glastonbury i Coachella. Na KLF 2022 nie zabraknie też polskiego akcentu - publiczność będzie mogła posłuchać Jana-rapowanie (20 sierpnia), który w marcu powrócił z najnowszą płytą "Bufor", gdzie pojawiły się utwory m.in. z Kortezem, Sokołem, Misią Furtak czy Kinnym Zimmerem.

Kraków Live Festival 2022: ARTYŚCI, DATA, BILETY. Kto wystąpi, kiedy odbędzie się festiwal i ile kosztują wejściówki?

Kraków Live Festival 2022 odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia 2022 roku na terenie krakowskiego Muzeum Lotnictwa Polskiego. Kto wystąpi? Na ten moment ogłoszono koncerty Halsey i Lewisa Capaldiego.

Bilety na Kraków Live Festival 2022 trafią do sprzedaży już 22 kwietnia o godz. 12:00. Wejściówki Early Bird Tickets będą dostępne do 29 kwietnia do godziny 11:59 lub do wyczerpania puli biletów.

Ceny biletów Early Bird Tickets:

  • karnet 2 dni – 419 zł
  • karnet 2 dni z polem namiotowym – 499 zł
  • bilet jednodniowy – 299 zł

Od 29 kwietnia do sprzedaży trafią bilety na Kraków Live Festival 2022 w cenach regularnych od 309 złotych.

RadioZET.pl/mat.prasowe