Obserwuj w Google News

Kraków Live Festival 2020 odwołany. Znamy datę przyszłorocznej edycji festiwalu

Piotr Krajewski
2 min. czytania
30.04.2020 16:10
Zareaguj Reakcja

Kraków Live Festival 2020 został odwołany w związku z pandemią koronawirusa. „Bezwzględna troska o bezpieczeństwo Wasze, artystów i wszystkich pracowników sprawia, że organizacja KLF jest niemożliwa” — czytamy w komunikacie. Organizatorzy podali również daty przyszłorocznej edycji. Wiemy, kiedy odbędzie się Kraków Live Festival 2021.

Kraków Live Festival 2020 odwołany znamy datę Kraków Live Festival 2021
fot. mat. prasowe

Kraków Live Festival 2020 został odwołany. Organizatorzy wydali oświadczenie

Kraów Live Festival 2020 został odwołany. Tegoroczna edycja festiwalu nie odbędzie się w związku z trwającym obecnie globalnym kryzysem epidemicznym. 

„Festiwalowiczki i Festiwalowicze!

W tym roku nie będzie Kraków Live Festival.

Jeszcze kilka tygodni temu byliśmy gotowi do ogłoszenia line-upu, wszystko dopięte na niemal ostatni guzik. Z uśmiechem patrzyliśmy w przyszłość i snuliśmy wizję dwóch fenomenalnych dni z muzyką w Krakowie. Jednocześnie obserwowaliśmy uważnie rozwój niepokojącej sytuacji w Polsce i na świecie. I chociaż wiedzieliśmy, że nie można wykluczyć najgorszego, do ostatnich dni mieliśmy nadzieję, że odbędą się przynajmniej sierpniowe festiwale. Niestety, w obliczu kryzysu epidemicznego, który paraliżuje cały świat, bezwzględna troska o bezpieczeństwo Wasze, artystów i wszystkich pracowników sprawia, że organizacja KLF jest niemożliwa. Przekazujemy Wam tę informację ze ściśniętym gardłem i ciężkim sercem, ale taka jest rzeczywistość 2020 roku.

Chociaż świat dostarcza nam dziś wielu niewiadomych, obiecujemy - Kraków Live Festival powróci i będzie jeszcze dobry czas. Po długiej rozłące spotkamy się znowu ciesząc się jeszcze bardziej  porywającą muzyką, wolnością i tym, że po prostu jesteśmy razem! Tymczasem dbajcie o siebie i swoich bliskich. Widzimy się w sierpniu 2021. Do zobaczenia!!!”

Kraków Live Festival 2021: DATA. Kiedy odbędzie się przyszłoroczna edycja? [TERMIN]

Organizatorzy ujawnili w swoim komunikacie datę Kraków Live Festival 2021. Przyszłoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2021 roku

RadioZET.pl/PK