Obserwuj w Google News

Koncerty Jona Bon Joviego pod ostrzałem krytyki. "Tego się nie dało słuchać" [WIDEO]

Joanna Chojnacka
2 min. czytania
14.04.2022 11:53
Zareaguj Reakcja

Jon Bon Jovi promuje swój najnowszy album. Koncerty spotkały się z ogromną falą krytyki. Zarówno dziennikarze jak i fani twierdzą, że wokalisty nie da się już słuchać.

Jon Bon Jovi
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Jon Bon Jovi to legendarny muzyk, który w 2006 roku trafił na listę 100 najlepszych wokalistów rockowych wszech czasów według "Hit Parader". Po latach nawet najwierniejsi fani twierdzą, że wokalisty trudno dzisiaj słuchać.

Jon Bon Jovi w kiepskiej formie? Koncerty pod ostrzałem krytyki

Artysta ruszył w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, gdzie promuje swój najnowszy album "2020". Występy spotkały się z falą krytyki nie tylko ze strony mediów, ale również fanów, którzy są zawiedzeni kondycją wokalisty.

Redakcja poleca

Ross Raihala z "Pioneer Press" nazwał występ Jona Bon Joviego "szokująco biednym". Z kolei Kevin Coffey z "Omaha World Herald" stwierdził, że artysta ma ogromny problem z trafianiem w nuty.

Klub 27 naprawdę istnieje? Gwiazdy muzyki, które zmarły w wieku 27 lat [ZDJĘCIA]

Jon Bon Jovi promuje płytę "2020". Komentarze: "Nie da się na to patrzeć"

W sieci pojawiły się nagrania z ostatnich koncertów. Jon Bon Jovi wykonuje na nich swoje wielkie przeboje takie jak "Livin’ On A Prayer", "It's My Life" czy "You Give Love a Bad Name". Pod nagraniami zawrzało.

Komentujący wprost mówią o tym, że wokalu Jona Bon Joviego nie da się już słuchać. Proponują zespołowi zatrudnić nowego wokalistę, padło również stwierdzenie, że głos artysty "przepadł bezpowrotnie" lub, że jego występ to istny "horror".

Część fanów próbuje bronić wokalisty. Za słabą kondycję Joviego obwiniają koronawirusa, którym artysta zaraził się w czasie pandemii. Jak zauważa jeden z jego słuchaczy:

Nie jestem lekarzem ani trenerem wokalnym, ale myślę, że covid przyczynił się do tego stanu, wpłynął na jego płuca i gardło.

Inni słuchacze twierdzą, że widzą tu znacznie bardziej złożony problem. Zauważają nie tylko zmianę w głosie artysty, ale również zwracają uwagę na jego problem z wymawianiem słów oraz wyczuciem melodii.

Oglądaj

Oglądaj

RadioZET.pl/chaoszine.net