Obserwuj w Google News

Koncert Guns N' Roses odwołany. Rockowa gwiazda nie wystąpi w Polsce

Maciej Friedrich
2 min. czytania
11.05.2020 20:49
Zareaguj Reakcja

Smutna wiadomość dla wielbicieli zespołu Guns N' Roses. Kultowa rockowa grupa odwołała europejską trasę. Axle Rose i jego koledzy nie wystąpią więc 17 czerwca 2020 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. Zespół wydał oficjalne oświadczenie.

Koncert Guns N' Roses odwołany. Rockowa gwiazda nie wystąpi w Polsce
fot. screen: YouTube

Pandemia koronawirusa ma ogromny wpływ na niemal każdy element współczesnego życia. Niestety, działalność artystyczna nie jest tutaj wyjątkiem. Choć artyści robią, co mogą, nie są w stanie działać na pełnych obrotach. Imprezy masowe zniknęły z kalendarza muzyków. Polscy wielbiciele muzyki otrzymują same smutne wiadomości, z kalendarza krajowym imprez zniknął Open'er 2020, odwołano także Pol'and'Rock Festival 2020.

Koncerty w Polsce odwołały zagraniczne gwiazdy, Ariana Grande i Carlos Santana. Niestety, mamy także złą wiadomość dla fanów jednego z największych rockowych zespołów świata. Koncert Guns N'Roses w Polsce został odwołany. Grupa w mediach społecznościowych opublikowała oświadczenie dotyczące europejskiej trasy, a zatem i występu na Stadionie Narodowym w Warszawie.

 Ariana Grande komentuje odwołanie koncertu w Krakowie. Polscy fani wściekli

Guns N'Roses odwołało trasę. Zespól nie zagra koncertu w Polsce

Grupa Guns N'Roses miała wystąpić 17 czerwca 2020 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Niestety, na profilu zespołu na Facebooku pojawiło się oficjalne oświadczenie. Axl Rose i jego koledzy zadecydowali o odwołaniu europejskiej trasy.

- Niestety, nadchodząca trasa europejska nie odbędzie się. Sytuacja zmienia się każdego dnia i musimy zadbać o bezpieczeństwo zespołu oraz fanów - czytamy.

Na razie brak informacji na temat nowych terminów koncertów Guns N'Roses, nie wiadomo także, jak ma się sprawa z posiadaczami biletów. Zespół zarzeka się jednak, że współpracuje z organizatorami, by jak najszybciej rozwiązać kłopotliwą sytuację.

 

RadioZET.pl/MF