Obserwuj w Google News

Koncert BENEE w Warszawie już 26 maja. Polacy pokochali jej przebój "Supalonely"

1 min. czytania
20.05.2022 15:48
Zareaguj Reakcja

BENEE to nowozelandzka gwiazda młodego pokolenia, której alternatywy pop zachwycił już miliony słuchaczy. Jej przebój "Supalonely" podbił świat, w tym również Polskę. Wokalistka odwiedzi nasz kraj już 26 maja. BENEE zagra koncert w warszawskiej Proximie.

BENEE
fot. mat. prasowe

BENEE wystąpi w Polsce. Koncert młodej gwiazdy alternatywnego popu, znanej z platynowego hitu "Supalonely", odbędzie się już pod koniec maja w Warszawie.

Redakcja poleca

BENEE w Polsce. Koncert w Warszawie już 26 maja [DATA, BILETY]

Koncert BENEE odbędzie się w czwartek, 26 maja w warszawskiej Proximie. Na scenie zaprezentuje się w roli supportu brytyjska piosenkarka, Hope Tala.

Bilety w cenie 99 złotych nadal są w sprzedaży. Wejściówki można kupić w największych polskich bileteriach internetowych.

BENEE pochodzi z Nowej Zelandii i może pochwalić się świetnymi wynikami w serwisach streamingowych oraz na listach przebojów. Największą sławę przyniósł jej hit "Supalonely" z Gusem Dappertonem, który osiągnął już ponad 4 miliardy odsłuchów na wszystkich platformach streamingowych. W Polsce utwór pokrył się prestiżową platyną.

Debiutancka płyta Nowozelandki "Hey U X" miała premierę pod koniec 2020 roku i zgarnęła świetne recenzje. W swojej muzyce BENEE łączy tematy związane z codziennym życiem nastolatków na przedmieściach Auckland z kompletnie fantastycznym światem pełnym zombie i ślimaków.

RadioZET.pl/mat.prasowe