Obserwuj w Google News

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbędzie się ponownie. Doda ogłasza drugą edycję

Piotr Krajewski
2 min. czytania
22.10.2019 12:13
Zareaguj Reakcja

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” powraca. Jak poinformowała Doda w rozmowie z magazynem „Party”, zostanie zorganizowana druga edycja wydarzenia. Kto wystąpi, kiedy i gdzie się odbędzie? Wokalistka zdradziła pierwsze szczegóły „Artyści przeciw nienawiści 2”.

Koncert Artyści przeciw nienawiści 2 Doda ogłasza drugą edycję wydarzenia
fot. VIPHOTO/East News

Koncert Artyści przeciw nienawiści 2: kiedy i gdzie się odbędzie, kto wystąpi?

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbędzie się ponownie. „Gala” informuje, że Doda w rozmowie z magazynem „Party” potwierdziła iż, ruszyły już prace nad organizacją kolejnego wydarzenia, podczas którego ponownie wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się koncert „Artyści przeciw nienawiści 2”? Na ten moment nie wiadomo nic na temat listy występujących artystów, lokalizacji wydarzenia, ale Doda zdradziła przybliżony termin imprezy.

Chcemy razem z Agnieszką Hyży w drugiej połowie lutego zorganizować drugą edycję koncertu, już nie na wariackich papierach, ale na spokojnie. Także kochani muzycy — zgłaszajcie się! — powiedziała Doda „Party”.

Na początku października na oficjalnym profilu „Artyści przeciw nienawiści” na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie Dody, Agnieszką Hyży i Arkadiuszem Krzywkowskiego ze spotkania na temat następnego koncertu.

Obiecaliśmy, że będzie, to będzie! Rozpoczynamy planowanie kolejnego koncertu — napisali.

Jak dodaje „Gala”, Doda zapowiedziała w rozmowie z „Party”, że już niedługo pojawi się wyjątkowy film dokumentalny opowiadający o koncercie „Artyści przeciw nienawiści”. Nie zabraknie tam podobno wielu ekskluzywnych materiałów wideo, m.in. moment rozmowy pojednawczej między Dodą a Justyną Steczkowską.

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” w Łodzi

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” odbył się 27 lutego w Łodzi. Na scenie zaprezentowało się ponad 120 muzyków, którzy wspólnie sprzeciwili się fali nienawiści i przemocy w Polsce. W Atlas Arenie zaśpiewali m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Sarsa, Doda, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Justyna Steczkowska, Margaret i Maryla Rodowicz.

Muzycy stworzyli i podpisali również specjalny manifest antyhejtowy złożony z 11 punktów. Za pomocą wspólnego apelu artyści sprzeciwiają się szerzącej się mowie nienawiści.

RadioZET.pl/gala.pl, Party/PK