Obserwuj w Google News

Raper Kodak Black wziął udział w strzelaninie. W wyniku zamieszek został ranny jego ochroniarz

2 min. czytania
06.04.2021 16:52
Zareaguj Reakcja

Kodak Black uniknął postrzału z rąk napastnika, który śledził go podczas wizyty na Florydzie. Niestety ochroniarz rapera miał mniej szczęścia i został ranny. 

Kodak Black
fot. Rex Features/East News

Kodak Black to amerykański raper, który zyskał rozgłos dzięki singlowi „No Flockin” z 2014 roku. Poza muzycznymi sukcesami artysta jest znany także z licznych kontrowersji, które wywołuje swoim postępowaniem. Raper ma problemy z prawem nieprzerywanie od czasów gimnazjum. W 2019 roku został aresztowany za posiadanie broni i skazany na 4 lata więzienia. Muzyk za kratkami wydał swój trzeci album "Bill Israel".

Kodak Black wziął udział w strzelaninie. Ucierpiał w niej jego ochroniarz

Dzięki temu, że Donald Trump na początku 2021 roku złagodził wyrok rapera, może on swobodniej kontynuować swoją karierę. 4 kwietnia Kodak Black wystąpił jako główna gwiazda CULTUR3 FEST.

Jak podaje TMZ, Kodak Black i jego towarzysze wpadli w zasadzkę pod jednym z fast foodów na Florydzie. Przed restauracją doszło do strzelaniny, w której został ranny ochroniarz muzyka.

Redakcja poleca

Zamieszki wybuchły około 3 nad ranem na parkingu McDonalda w Tallahassee. Jak doniosły organy ścigania, osoba, która otworzyła ogień, strzelała z samochodu. Ustalono, że ten sam pojazd wcześniej śledził rapera oraz jego towarzyszy.

W wyniku strzelaniny ucierpiał jedynie ochroniarz Kodaka, który został postrzelony w nogę. Mężczyznę przewieziono do miejscowego szpitala z poważnymi obrażeniami. Policja oświadczyła, że Kodak został przetransportowany z miejsca zdarzenia pancernym samochodem. Muzyk nie ucierpiał i aktualnie nie grozi mu niebezpieczeństwo.

Zobacz też:  The Weeknd przekazuje milion dolarów Etiopczykom. Dlaczego muzyk zaangażował się w kryzys?

Adwokat Kodaka, Bradford Cohen w rozmowie z TMZ oświadczył, że kiedy napastnik strzelał do samochodu, Kodaka nie było w środku. Stan rannego ochroniarza można określić jako stabilny.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET