Obserwuj w Google News

Kodak Black przyznał się do napaści na tle seksualnym. Zapadł wyrok w sprawie rapera

1 min. czytania
29.04.2021 10:34

Kodak Black winnym napaści na tle seksualnym. Raper sam przyznał się do przestępstwa drugiego stopnia. Zapadł wyrok w głośnej sprawie. 

Kodak Black
fot. Rex Features/East News

Kodak Black zaatakował dziewczynę w pokoju hotelowym. Do zdarzenia doszło w 2016 roku we Florencji, gdzie grał koncert. Ofiara zeznała, że po występie spotkała się z raperem w hotelu, raper zaczął gryźć ją w szyje i piersi. Miał nie przestawać, nawet gdy wyraźnie wyraziła swój sprzeciw.

Kodak Black przyznał się do napaści na tle seksualnym. Zapadł wyrok

Kobieta zgłosiła sprawę pielęgniarce szkolnej, która wezwała policję. Na początku muzyk był oskarżony o napaść seksualną pierwszego stopnia. Raper nie przyznał się do winy i poprosił o zmianę klasyfikacji swojego czynu.

Zobacz też: Raper Kodak Black wziął udział w strzelaninie. W wyniku zamieszek został ranny jego ochroniarz 

Zarzuty zmieniono, a raper przyznał się do ataku na tle seksualnym drugiego stopnia. Sąd wydał wyrok w sprawie.

Kodak Black z kolejnym wyrokiem

Kodak Black został skazany na 10 lat więzienia w zawieszeniu. Jak podaje Billboard, przez 18 miesięcy rapera będzie nadzorował kurator. Jeśli podczas tego okresu raper nie zacznie używać broni, brać narkotyków, pić alkoholu oraz będzie informował władze o swoim położeniu, może uniknąć więzienia.

Zobacz też: Bohater "Leaving Neverland" oskarżył firmy Jacksona o ułatwianie mu molestowania dzieci. Jest wyrok

Muzyk niedawno wyszedł z więzienia. Był skazany na niemal 4 lata za fałszowanie dokumentów wymaganych do zakupu broni. W styczniu tego roku Donald Trump złagodził wyrok.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Billboard