Obserwuj w Google News

Klaudia Kulawik wróciła do "Mam Talent" po 11 latach. Tak dziś wygląda [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
12.11.2019 12:42
Zareaguj Reakcja

Klaudia Kulawik pojawiła się na scenie „Mam Talent” po 11 latach. Młoda wokalistka była gwiazdą pierwszej polskiej edycji programu. Zobacz, jak dziś wygląda 21-letnia Klaudia Kulawik.

Klaudia Kulawik wróciła do Mam Talent po 11 latach tak dziś wygląda zdjęcia foto
fot. MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Klaudia Kulawik pojawiła się w „Mam Talent” po 11 latach. Tak dziś wygląda

Klaudia Kulawik wróciła do „Mam Talent” po ponad dekadzie. Gwiazda pierwszej edycji, w której zajęła wysokie 2. miejsce, wystąpiła w sobotnim półfinale jako gość specjalny. Trzeba przyznać, że artystka bardzo zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat i dziś jest już dojrzałą kobietą.

Na scenie zaprezentowała autorską piosenkę „Woman Phenomenally”, jeden ze swoich najnowszych utworów, który zapowiada EP-kę młodej wokalistki. Występ Klaudii Kulawik w „Mam Talent” można zobaczyć na oficjalnej stronie programu.

Było to dla mnie wzruszające przeżycie! Nic się nie zmieniło. Te same twarze, które zapamiętałam z dzieciństwa, nadal na posterunku — napisała artystka na Instagramie.

Klaudia Kulawik wzięła udział w „Mam Talent” w 2008 roku. 11-letnia wówczas uczestniczka zachwyciła widzów i jurorów coverem „Dziwny jest ten świat”. Dotarła aż do finału, gdzie zajęła ostatecznie 2. miejsce.

Dziś Klaudia ma 22 lata i mieszka na stałe w Londynie, gdzie kształci się wokalnie na jednym z muzycznych uniwersytetów. Finalistka polskiego talent show ukończyła także II stopień katowickiej szkoły muzycznej, uzyskując dyplom w klasie fletu poprzecznego. Artystka kontynuuje obecnie prace nad własną muzyką. 

RadioZET.pl/PK