Obserwuj w Google News

Kings of Leon wystąpią w Polsce. Kiedy zagrają i gdzie kupić bilety?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
10.02.2020 11:45
Zareaguj Reakcja

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów muzyki rockowej. Jeden z czołowych zespołów gatunku, Kings of Leon, wystąpi w Polsce w ramach tegorocznej trasy koncertowej. Grupa zagra 24 czerwca na Stadionie Wrocław. Bilety do ogólnej sprzedaży trafią 12 lutego, dzień wcześniej będą mogli je kupić członkowie fanklubu Kings of Leon oraz użytkownicy Allegro.

Kings of Leon wystąpią w Polsce. Kiedy zagrają i gdzie kupić bilety?
fot. materiały prasowe / Prestige MJM

Kings of Leon to amerykański zespół rockowy, który odniósł ogromny światowy sukces. Twórcy hitów "Use Somebody" i "Sex on Fire" cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, występując na deskach największych festiwali takich jak Glastonbury, Coachella, Lollapaloza czy Chicago & Rosklide. Zespół wielokrotnie zdobywał nagrodę Grammy.

Wielbicieli Kings of Leon z pewnością ucieszy fakt, że grupa podczas swoje tegorocznej trasy koncertowej nie ominie Polski. Grupa wystąpi 24 czerwca 2020 roku na Stadionie Wrocław.

Otwarta sprzedaż biletów rozpocznie się w środę 12 lutego o godzinie 10.00 za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Dzień wcześniej, 11 lutego, w przedsprzedaży będą mogli nabyć je członkowie fanklubu Kings of Leon oraz użytkownicy Allegro Smart!.

 Kings of Leon zagrają w Polsce! Wygraj bilety na ich koncert jeszcze dziś [SZCZEGÓŁY]

Kings of Leon w Polsce. Grupa zagra we Wrocławiu

Czerwcowy koncert Kings of Leon będzie drugim dużym wydarzeniem koncertowym, które odbędzie się na Stadionie Wrocław.

- Stadion Wrocław będzie po raz drugi areną koncertową, na której zorganizujemy wielkie wydarzenie. Po festiwalu Music Power Explosion w klimatach EDM w 2018 roku, teraz odbędzie się koncert dla miłośników dobrego, rockowego grania. Kings of Leon jest doskonale znany polskim fanom, ponieważ w poprzednich latach formacja gościła na koncertach w naszym kraju, za każdym razem gromadząc komplety publiczności. To idealna propozycja dla fanów dobrej muzyk - reklamuje koncert Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert Kings of Leon w Polsce.

Radości z tak dużego wydarzenia nie kryje także dyrektor generalny Strefy Kultury Wrocław Krzysztof Maj.

- Cieszymy się, że to właśnie Wrocław pojawi się na mapie trasy koncertowej tak wyjątkowych artystów. Ta śmiała mieszanka rockowych brzmień z pewnością przyciągnie fanów z całej Polski. Koncert Kings of Leon będzie jednym z największych muzycznych wydarzeń w historii naszego miasta. Lato we Wrocławiu rozpoczniemy w tym roku wyjątkowym koncertem! Serdecznie zapraszamy.

RadioZET.pl/MF