Obserwuj w Google News

Kenny Dixon nie żyje. Amerykański perkusista zginął tragicznie w wypadku samochodowym

Piotr Krajewski
1 min. czytania
14.10.2019 10:08
Zareaguj Reakcja

Kenny Dixon nie żyje. Perkusista grający w zespole amerykańskiego wokalisty Kane’a Browna zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Miał 27 lat.

Kenny Dixon nie żyje amerykański perkusista zginął tragicznie w wypadku samochodowym
fot. Instagram

Kenny Dixon nie żyje. Perkusista z zespołu Kane’a Browna zginął w wypadku samochodowym

Nie żyje Kenny Dixon, który był perkusistą w zespole popularnego amerykańskiego wokalisty country Kane’a Browna. W sobotę 27-letni muzyk zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Na ten moment nie są znane szczegóły zdarzenia.

Perkusista osierocił narzeczoną Sarah Hedrick i ich 3-letniego syna Leviego Jamesa. Para była w trakcie przygotowań do ślubu. Po tragicznym wypadku kobieta pokazała w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcia i opublikowała wzruszający wpis.

Brakuje mi słów. Nie wiem, jak to napisać. Nie wiedziałam nawet, że będę musiała. Wiem, że muszę być silna dla Leviego. Bóg nam pomoże przejść przez to. Od teraz mamy wiecznego anioła stróża, który będzie nas obserwował — napisała Hedrick.

Informację o śmierci Kenny’ego Dixona potwierdził również w rozmowie z USA Today zespół Kane’a Browna: „Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem potwierdzamy, że w ten weekend straciliśmy naszego perkusistę. Kenny był członkiem naszej rodziny od samego początku, a nasze serca są z jego narzeczoną Sarah, jego synem i wszystkimi, którzy go znali i kochali. Był jednym z najlepszych i najmilszych ludzi na scenie i poza nią”.

RadioZET.pl/usatoday.com/PK