Obserwuj w Google News

Kazik wydał nową piosenkę po aferze w Trójce. Utwór „Powiedzcie, że kochacie nas” [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
21.05.2020 11:00
Zareaguj Reakcja

Kazik Staszewski zaprezentował nowy utwór „Powiedzcie, że kochacie nas”. To pierwsza piosenka, którą wydał po głośnej aferze w Trójce z jego singlem „Twój ból jest większy niż mój”. Przypomnijmy, że utwór zajął 1. miejsce na Liście Przebojów Trójki, ale głosowanie zostało anulowane.

Kazik Powiedzcie że kochacie nas nowa piosenka po aferze w Trójce wideo
fot. Facebook

„Twój ból jest większy niż mój” Kazika to utwór, o którym mówi się obecnie w Polsce najwięcej. Wszystko za sprawą afery w Trójce i zniknięcia ostatniego notowania tamtejszej listy przebojów. Utwór Kazika znalazł się na szczycie, ale głosowanie ostatecznie anulowano.

W związku ze skandalem Trójkę opuściło wielu dziennikarzy m.in. Marek Niedźwiecki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Piotr Stelmach czy Marcin Kydryński. Kazik zażądał wycofania piosenki „Twój ból jest większy niż mój” o Jarosławie Kaczyńskim z Listy Przebojów Trójki. Teraz opublikował kolejny utwór.

Twój ból jest lepszy niż mój: o czym jest nowa piosenka Kazika? [CAŁY TEKST]

Kazik wydał nową piosenkę po aferze w Trójce. Utwór  „Powiedzcie, że kochacie nas”

Kazik zaprezentował nowy utwór „Powiedzcie, że kochacie nas”, który jest kolejną zapowiedzią płyty „Zaraza”. Album ukaże się już w czerwcu.

Teledysk do piosenki „Powiedzcie, że kochacie nas” Kazika pojawił się na Facebooku Wojtka Jabłońskiego. Członek Kultu i producent współpracował ze Staszewskim przy tworzeniu jego nowego krążka.

Powiedzcie, że kochacie nas, powiedzcie, że kochacie nas, chcemy kochani być przez was, powiedzcie póki czas — słyszymy w refrenie nowego utworu Kazika.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na „Twój ból jest większy niż mój” Kazika

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK