Obserwuj w Google News

Piosenkarka Kalie Shorr ma koronawirusa. Wystąpiły u niej ciężkie objawy: "Bolało mnie całe ciało"

Piotr Krajewski
1 min. czytania
01.04.2020 10:01
Zareaguj Reakcja

Kalie Shorr ma koronawirusa. Młoda gwiazda country poinformowała, że zaraziła się wirusem, mimo że od trzech tygodni dobrowolnie przebywała w domu i wychodziła tylko po najpotrzebniejsze zakupy. Kalie Shorr opisała również ciężkie objawy choroby, jakie wystąpiły u niej. 25-latka przyznała, że czuła się bardzo źle.

Kalie Shorr ma koronawirusa wystąpiły u niej ciężkie objawy choroby
fot. Instagram

Kalie Shorr ma koronawirusa. Młoda piosenkarka opisała swoje objawy

Kalie Shorr jest zarażona koronawirusem. To kolejna gwiazda branży muzycznej, która poinformowała, że 31 marca otrzymała pozytywny wynik testu na obecność wirusa.

Jak przyznała 25-letnia piosenkarka country, od trzech tygodni przebywała dobrowolnie w domu, gdzie poddawała się kwarantannie. Wychodziła jedynie po najpotrzebniejsze zakupy. Mimo zachowania ostrożności Kalie Shorr zaraziła się koronawirusem. Artystka ostrzega internautów.

To jest dowód na to, jak niebezpieczny i zaraźliwy jest ten wirus. To nieskończenie frustrujące, że ludzie nie biorą tego na poważnie — napisała na Twitterze.

Kalie Shorr przyznała, że obecnie jej stan jest znacznie lepszy, ale przez pierwsze dni czuła się fatalnie. Wokalistka opisała ciężkie objawy COVID-19, które wystąpiły u niej tydzień temu.

Nigdy wcześniej się tak nie czułam. Bolało mnie całe ciało, a gorączka przychodziła i odchodziła falami. Całkowicie straciłam zmysł węchu i smaku — wyznała.

RadioZET.pl/PK