Obserwuj w Google News

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Justin Bieber, DJ Snake & Selena Gomez, Maroon 5, James Arthur

3 min. czytania
05.03.2021 14:17
Zareaguj Reakcja

Justin Bieber, DJ Snake & Selena Gomez, Maroon 5 & Meghan Thee Stalion, James Arthur, Dean Lewis – piątek pełen gorących nowości od najpopularniejszych zagranicznych artystów. Słuchacze Radia ZET mogą liczyć na sporą dawkę dobrej muzyki.

Justin Bieber
fot. mat. prasowe

Justin Bieber i nowy singiel „Hold On”

„Hold On” to kolejna zapowiedź nowej płyty Justina Biebera. Kanadyjski artysta zdradził, że jego kolejny album ukaże się już 19 marca i znajdą się na nim m.in. takie hity jak „Anyone”, „Lonely” oraz „Holy”.

W czasach, gdy na naszej planecie dzieje się tyle zła, wszyscy łakniemy uzdrowienia i sprawiedliwości dla ludzkości. Tworzyłem tę płytę z myślą, by przynieść ukojenie; by tworzyć piosenki, z którymi ludzie będą mogli się utożsamiać i dzięki którym poczują się mniej samotni. Cierpienie, niesprawiedliwość i ból mogą sprawić, że ludzie mogą poczuć się bezsilni. Muzyka to świetny sposób, by przypomnieć sobie, że nie jesteśmy sami na świecie – mówi Justin Bieber.

Premiera „Hold On” na antenie Radia ZET po godz. 13:00.

DJ Snake i Selena Gomez we wspólnym single „Selfish Love”

Słynny producent DJ Snake łączy siły z Seleną Gomez w dwujęzycznym singlu „Selfish Love”. To kolejna współpraca artystów, którzy pojawili się razem w przebojowym hicie „Taki Taki” z 2018 roku.

Selena i ja rozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że po „Taki Taki” chcemy dać ludziom kolejną rundę świeżej, letniej energii. Tak, byśmy już przy pierwszych sekundach utworu mogli poczuć się jak na wakacjach. „Selfish Love” powstało bardzo naturalnie i myślę, że to doskonała ewolucja naszej wspólnej historii – wyznaje DJ Snake.

Premiera „Selfish Love” na antenie Radia ZET po godz. 14:00.

Maroon 5 i Meghan Thee Stallion w piosence „Beautiful Mistakes”

Maroon 5 zaprezentowali nowy singiel „Beautiful Mistakes”. W utworze gościnnie pojawia się także Megan Thee Stallion, jedną z obecnie najpopularniejszych amerykańskich raperek.

Adam Levine z Maroon 5 nie ukrywa, że bardzo cieszy się ze współpracy z Megan Thee Stallion. W jednym z ostatnich wywiadów nie szczędził komplementów pod adresem 26-latki.

Jest bardzo utalentowana. To supergwiazda, ale w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Bawiliśmy się świetnie w trakcie kręcenia teledysku – zdradził wokalista Maroon 5 w rozmowie z Zanem Lowem.

Premiera „Beautiful Mistakes” na antenie Radia ZET po godz. 16:00.

James Arthur i nowy singiel „Medicine”

James Arthur powraca z nowym singlem „Medicine”. Jak zdradza artysta, utwór jest czysto autobiograficzny i był to pierwszy kawałek, który powstał na nowy album Brytyjczyka.

„Medicine” to podnosząca na duchu oda do mnie samego, związków, społeczeństwa i leczącej miłości. To idealny kawałek na wiosnę 2021. Ostatni rok wystawił miłość wielu par na próbę. Zmusił nas do spojrzenia na siebie. Moja partnerka była bardzo wspierająca przez ten cały czas. W tym utworze trochę o tym opowiadam: „Kiedy mam myśli samobójcze, nie pozwalasz mi upaść…” – mówi Arthur.

Praca nad płytą Jamesa rozpoczęła się w styczniu 2020 roku, kiedy artysta był w trasie koncertowej po Europie, a jego demony zaczęły znowu dawać o sobie znać. W trakcie koncertu w Madrycie Arthur miał atak paniki. Następnego dnia trafił do szpitala – okazało się, że doszło do zakażenia pęcherzyka żółciowego, który lekarze musieli usunąć.

Premiera „Medicine” na antenie Radia ZET po godz. 18:00.

Dean Lewis w nowym singlu „Falling Up”

Dean Lewis prezentuje nowy singiel „Falling Up”, zapowiedź drugiego albumu australijskiego artysty. W czasie, gdy wszyscy jesteśmy zamknięci w czterech ścianach, „Falling Up” jest idealnym remedium na poczucie klaustrofobii.

Tekst opowiada o życiu w internecie i skupianiu się na tym jednym negatywnym komentarzu w morzu pozytywnych – wyjaśnia Lewis i dodaje: "Czujesz negatywną aurę i ona ma wpływ na twoje życie. Sam niestety wpadłem w ten zaklęty krąg, przez co czułem się bardziej odizolowany i miałem więcej lęków. To trudna walka".

Premiera „Falling Up” na antenie Radia ZET po godz. 20:00.

RadioZET.pl/mat.prasowe