Obserwuj w Google News

Juice Wrld nie żyje. Przyczyna śmierci młodego rapera ujawniona

Piotr Krajewski
2 min. czytania
10.12.2019 11:26
Zareaguj Reakcja

Juice Wrld nie żyje. W internecie pojawiły się informacje na temat przyczyny śmierci młodego rapera z Chicago. Na jaw wyszły również nieznane fakty dotyczące lotu Juice Wrld prywatnym samolotem. Okazuje się, że na pokładzie maszyny znaleziono narkotyki i broń.

Juice Wrld nie żyje przyczyna śmierci młodego rapera ujawniona
fot. Instagram screen

Nie żyje Juice Wrld. Przyczyna śmierci rapera została ujawniona

Juice Wrld nie żyje. Popularny amerykański raper zmarł 8 grudnia w wieku 21 lat. Ujawniono prawdopodobną przyczynę śmierci Juice Wrld. Z ustaleń wynika, że młody artysta miał przypadkowo przedawkować silne leki przeciwbólowe, czyli opiaty. Sprawa wciąż jest jednak badana przez śledczych.

Tuż przed śmiercią Juice Wrld podróżował prywatnym samolotem ze swoją ekipą. Jak informują zagraniczne media, na pokładzie pojawiły się narkotyki i broń, co jest niezgodne z prawem. Pilot maszyny zdecydował się więc wezwać policję. Po wylądowaniu w Chicago na rapera i jego współpracowników czekali funkcjonariusze, którzy chcieli przeprowadzić kontrolę oraz przeszukać samolot.

>> Juice WRLD nie żyje. Ostatnie nagrania znanego rapera przed śmiercią [WIDEO]

W obawie przed problemami z policją Juice Wrld chciał najprawdopodobniej pozbyć się narkotyków i połknął tabletki. Niestety, 21-letni raper przypadkowo przedawkował leki przeciwbólowe. Amerykanin miał dostać nagłego ataku padaczki. Tuż po lądowaniu został natychmiast przetransportowany do szpitala. Nie udało się go jednak uratować. 

Kim był raper Juice WRLD?

Juice WRLD, a tak naprawdę Jarad Anthony Higgin, zadebiutował w branży muzycznej z albumem „Goodbye & Good Riddance”, który ukazał się w maju 2018 roku i spędził kilkadziesiąt tygodni w zestawieniu Billboard 200.

Młody raper miał okazję współpracować m.in. z Ellie Goulding, z którą nagrał utwór „Hate Me”. W 2019 roku Juice WRLD wyruszył we wspólną trasę koncertową z Nicki Minaj, w ramach której odwiedził również Polskę. 

RadioZET.pl/onet.pl,people.com/PK