Obserwuj w Google News

Juice WRLD nie żyje. Ostatnie nagrania znanego rapera przed śmiercią [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
09.12.2019 15:01
Zareaguj Reakcja

Juice WRLD nie żyje. Znany amerykański raper zmarł w niedzielę w wieku zaledwie 21 lat. W internecie pojawiły się ostatnie nagrania wideo przed śmiercią młodego rapera, które zostały zarejestrowane na pokładzie samolotu.

Juice WRLD nie żyje ostatnie nagrania znanego rapera przed śmiercią wideo
fot. Twitter screen

Juice WRLD nie żyje. Jaka jest przyczyna śmierci rapera?

Juice WRLD nie żyje. Jeden z najpopularniejszych amerykańskich raperów młodego pokolenia zmarł nagle w niedzielę, 8 grudnia. Na ten moment nie są znane dokładne okoliczności zgonu 21-letniego artysty. Przyczyna śmierci Juice WRLD nie została jeszcze oficjalnie ujawniona.

Jak podają jednak zagraniczne media, raper Juice WRLD miał dostać nagłego ataku padaczki, kiedy przebywał na pokładzie prywatnego samolotu. Tuż po lądowaniu w Chicago artysta został natychmiast przetransportowany do szpitala. Nie udało się go jednak uratować.

Juice WRLD nie żyje. Ostatnie nagrania wideo przed śmiercią rapera

W internecie pojawiły się ostatnie nagrania wideo przed śmiercią Juice WRLD, które zarejestrowano w trakcie lotu samolotem. Na filmikach zamieszczonych na Twitterze nie widać jednak nic niepokojącego, a raper zachowywał się zupełnie normalnie.

Kim był raper Juice WRLD?

Juice WRLD, a tak naprawdę Jarad Anthony Higgin, zadebiutował w branży muzycznej z albumem „Goodbye & Good Riddance”, który ukazał się w maju 2018 roku i spędził kilkadziesiąt tygodni w zestawieniu Billboard 200.

Młody raper miał okazję współpracować m.in. z  Ellie Goulding, z którą nagrał utwór „Hate Me”. W 2019 roku Juice WRLD wyruszył we wspólną trasę koncertową z Nicki Minaj, w ramach której odwiedził również Polskę.

 

RadioZET.pl/cnn.com/PK