Obserwuj w Google News

Piątkowe premiery w Radiu ZET: Rat City & Isak Heim, Jonas Brothers, ALMA

Piotr Krajewski
2 min. czytania
15.05.2020 12:02
Zareaguj Reakcja

W piątek słuchacze Radia ZET mogą liczyć na mnóstwo muzycznych premier, obok których nie można przejść obojętnie. Na naszej antenie usłyszycie nowości od Almy, Jonas Brothers i Rat City.

Jonas Brothers Rat City Isak Heim ALMA piątkowe premiery w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

Rat City / Isak Heim — I Just Wanna Dance. Premiera po godz. 10:00

Norweski zespół Rat City powraca z zupełnie nowym singlem „I Just Wanna Dance”. Rat City po raz kolejny zaprosili do współpracy norweskiego wokalistę Isaka Heima, który pojawił się już w ich pierwszym przeboju zatytułowanym „Kind of Love”.

Jonas Brothers / Karol G — X. Premiera po godz. 15:00

Jonas Brothers prezentują nowy utwór „X” z gościnnym udziałem Karol G. Piosenka zapowiada wydawnictwo „XV”. Co ciekawe, zespół zaprezentuje premierowo „X” w programie Lebrona Jamesa „Graduate Together: America Honors The Class of 2020”, który będzie emitowany na antenie stacji ABC, CBS, FOX i NBC w niedzielę, 16 maja. Trzy dni później Jonas Brothers zaprezentują utwór w finale amerykańskiego „The Voice”.

ALMA — La Money. Premiera po godz. 19:00

ALMA wydała właśnie debiutancki album zatytułowany „Have U Seen Her?”, nad którym pracowała z producentem Justinem Tranterem (Justin Bieber, Julia Michaels, Britney Spears, Gwen Stefani). Płytę promuje najnowszy singiel „La Money”.

Jak mówi fińska piosenkarka, jej pierwszy krążek opowiada o znajdowaniu swojego miejsca oraz swoich ludzi w świecie: „To płyta dla wszystkich tych, którzy kiedykolwiek czuli się nieważni lub nie mogli odkryć swojego głosu. Macie znaczenie!”

Choć ALMA wydała dopiero jeden album, zdążyła już współpracować z największymi muzycznymi gwiazdami, m.in. Tove Lo, Charlie XCX i Miley Cyrus, z którą stworzyła jej wielki przebój „Mother’s Daughter”.

W piątek po godz. 19:00 słuchacze Radia ZET usłyszą krótki wywiad z ALMĄ.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK