Obserwuj w Google News

John Porter ciężko przechodził COVID-19. 70-latek spędził dwa tygodnie w szpitalu [FOTO]

2 min. czytania
21.04.2021 14:55

John Porter trafił do szpitala przez koronawirusa, gdzie spędził dwa ostatnie tygodnie. Na szczęście lekarze pomogli słynnemu muzykowi pokonać COVID-19 i 70-latek został wypisany do domu. John Porter opublikował w mediach społecznościowych kilka zdjęć ze szpitala.

John Porter
fot. Michal Dubiel/REPORTER/East News

John Porter to kolejna znana gwiazda ze świata muzyki, która zmagała się z zakażeniem koronawirusem.

W przypadku 70-latka przebieg choroby COVID-19 był na tyle poważny, że walijski muzyk trafił do szpitala. Po dwóch tygodniach John Porter poinformował, że został wypisany do domu.

Zobacz także:  Karolina Pisarek ciężko przeszła Covid-19. "Czułam, jakby moje płuca miażdżyły się"

John Porter wyszedł ze szpitala po dwóch tygodniach walki z COVID-19

John Porter opublikował kilka zdjęć ze szpitala w Otwocku, gdzie przebywał przez ostatnie dwa tygodnie. Artysta, podobnie jak chociażby Andrzej Piaseczny i Jacek Borkowski, ciężko przechodził COVID-19 i musiał trafić pod specjalistyczną opiekę lekarzy.

Na opublikowanych zdjęciach John Porter pokazał, że w szpitalu korzystał z terapii tlenowej, która bardzo pomaga w leczeniu koronawirusa.

70-letni muzyk napisał także kilka słów, w których podziękował pracownikom szpitala za pomoc.

Po 2 tygodniach opuściłem ten wspaniały szpital i oddany personel. Jestem głęboko wdzięczny za troskę i humor w brytyjskim stylu ... i dziękuję moim „prawdziwym” przyjaciołom za pomoc i wsparcie podczas mojego doświadczenia z COVID-19 – podzielił Porter.

Redakcja poleca

Kariera Johna Portera w Polsce

John Porter zdobył ogromną popularność w Polsce za sprawą współpracy z Anitą Lipinicką. Para nagrała razem trzy albumy studyjne, które pokryły się w naszym kraju złotem i platyną. Zdobyli również prestiżowego Fryderyka za płytę "Nieprzyzwoite piosenki". Przez ponad 10 lat Lipnicka i Portel byli także ze sobą prywatnie. W 2006 roku na świat przyszła ich córka Pola.

W 2019 roku John Porter współpracował także z Wojtkiem Mazolewskim. Artyści nagrali razem płytę „Philosophia”.

Zobacz także:  Anita Lipnicka przeszła metamorfozę. Gwiazda zmieniła fryzurę [FOTO]