Obserwuj w Google News

Jethro Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje. Jego ostatnie chwile wyglądały tragicznie

1 min. czytania
12.05.2022 10:22
Zareaguj Reakcja

Jethro Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje. Zagraniczne media opisały, jak wyglądały ostatnie chwile 31-latka. Kradł jedzenie ze sklepów i atakował swoją matkę.

Jethro Cave
fot. Instagram.com/ rayuela2018

Jethro Lazenby nie żyje. 31-latek był modelem oraz fotografem, a także synem popularnego muzyka - Nicka Cave'a. Artysta w 2015 roku stracił innego potomka - Arthura, który spadł z klifu w nadmorskiej wsi Ovingdean w Anglii.

Jethro Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje. Jego ostatnie chwile wyglądały tragicznie

Ostatnie chwile Jethro Cave'a nie należały do najszczęśliwszych. Około dwóch miesięcy temu mężczyzna zaatakował swoją matkę - kopnął ją w twarz. Trafił do aresztu, z którego wyszedł dzięki wpłaconej kaucji.

Redakcja poleca

Chociaż młody Cave odnosił sukcesy w życiu zawodowym, pracował dla największych domów mody takich jak Versace czy Balenciaga, uciekał w świat narkotyków. Jak czytamy na "Daily Mail", 31-latek zmagał się z uzależnieniem.

Jethro Cave nie żyje. Przed śmiercią kradł jedzenie ze sklepów

Spirala wielu tragicznych wydarzeń miała doprowadzić do jego śmierci. Kilka dni przed tragicznym wydarzeniem zwolniono go z aresztu. Jak podaje serwis, model trafiając za kratki, był już na zwolnieniu warunkowym. Jego sytuacja była tak zła, że ponoć kradł jedzenie ze sklepów.

Jak czytamy w dokumentach sądowych ujawnionych przez "Daily Mail" model dokonał kradzieży o wartości zaledwie 12,5 dolara. Zabrał ze sklepu jedynie paczkę suszonej wołowiny oraz chipsów. Tego samego dnia został przyłapany na kradzieży pasztetów oraz koktajlu o wartości 11 dolarów.