Obserwuj w Google News

Jeszcze w zielone gramy: cover aktorów Teatru Ateneum w Warszawie hitem internetu [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
09.04.2020 13:44
Zareaguj Reakcja

„Jeszcze w zielone gramy” w wykonaniu polskich aktorów i artystów podbija internet. Zespół i przyjaciele Teatru Ateneum w Warszawie nagrali cover słynnego utworu Wojciecha Młynarskiego. W ten sposób chcą podziękować wszystkich osobom zaangażowanych w walkę z pandemią koronawirusa.

Jeszcze w zielone gramy cover aktorów Teatru Ateneum hitem internetu wideo
fot. Youtube screen

Jeszcze w zielone gramy: cover aktorów Teatru Ateneum w Warszawie podbija internet

Aktorzy Teatru Ateneum w Warszawie wraz z innymi artystami i przyjaciółmi nagrali wyjątkową wersję piosenki „Jeszcze w zielone gramy”. Cover słynnego utworu Wojciecha Młynarskiego zachwycił internautów. Teledysk, który jest połączeniem nagrań artystów z ich domów, udostępniono już niemal 10 tysięcy razy na Facebooku.

W podziękowaniu dla wszystkich zaangażowanych w walkę z wirusem — informują twórcy coveru.

"Wszystko będzie dobrze": Polscy artyści łączą się w czasie pandemii. Nagrali razem utwór [POSŁUCHAJ]

W projekt Teatru Ateneum zaangażowało się kilkadziesiąt osób. Przygotowany w trakcie pandemii koronawirusa cover „Jeszcze w zielone gramy” zaśpiewali: Artur Andrus, Artur Barciś, Wojciech Brzeiński, Grzegorz Damięcki, Paulina Gałązka, Emilia Komarnicka-Klynstra, Julia Konarska, Tomasz Kozłowicz, Janusz Łagodziński, Mateusz Łapka, Katarzyna Łochowska, Piotr Machalica, Wojciech Michalak, Bartłomiej Nowosielski, Marian Opania, Olga Sarzyńska, Tomasz Schuchardt, Ewa Telega, Krzysztof Tyniec, Katarzyna Ucherska, Magda Umer, Dariusz Wnuk, Wiktor Zborowski, Wojciech Borkowski, Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński i Piotr Maślanka.

Coronavirus Rhapsody: parodia przeboju Queen o życiu w kwarantannie hitem internetu [WIDEO]

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK