Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez została pozwana. Oskarżono ją o naruszenie praw autorskich

Piotr Krajewski
1 min. czytania
10.10.2019 13:49
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez ma spore kłopoty. Piosenkarka i gwiazda Super Bowl 2020 została oskarżona o naruszenie praw autorskich. W 2017 roku miała opublikować bez zgody zdjęcie na Instagramie, które należało do słynnej agencji Splash News and Picture. Grozi jej wysoka kara pieniężna.

Jennifer Lopez została pozwana za zdjęcie oskarżono ją o naruszenie praw autorskich
fot. MIGUEL MEDINA/AFP/East News

Jennifer Lopez pozwana za zdjęcie. Oskarżona o naruszenie praw autorskich

Jennifer Lopez została pozwana przez słynną agencję Splash News and Picture. Wszystko przez zdjęcie, które opublikowała na Instagramie w 2017 roku. Okazuje się, że publikując jedną ze swoich fotografii naruszyła prawa autorskie.

>> Jennifer Lopez nagrała występ swoich 11-letnich dzieci. Internauci zachwyceni [WIDEO]

Gwiazda pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie zrobione przez paparazzi, na którym pozuje razem ze swoim narzeczonym Alex Rodriguez w Nowym Jorku. Nie uzyskała jednak wcześniej pozwolenia na publikację. W związku z tym agencja domaga się 150 tysięcy dolarów, bo na tyle została wyceniona fotografia Jennifer Lopez i jej ukochanego.

Firma poinformowała również, że J.Lo została poinformowana o naruszeniu już w grudniu 2017 roku, ale nie zareagowała na wiadomość. Piosenkarka nie zdecydowała się też na ten moment skomentować publicznie całej sprawy.

RadioZET.pl/metro.co.uk/PK