Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez ma sobowtóra. Ta dziewczyna wygląda identycznie jak ona [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
28.04.2020 15:59
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez zachwyca latynoską urodą i stylem od wielu lat. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce się do niej upodobnić. Okazuje się, że J.Lo ma sobowtóra. Jest nim Janice Garay z Houston, która do złudzenia przypomina Jennifer Lopez. Nie wierzycie? Zobaczcie jej zdjęcia.

Jennifer Lopez ma sobowtóra Janice Gray wygląda identycznie jak J.Lo foto
fot. Instagram / jayfromhouston

Jennifer Lopez ma sobowtóra. Janice Gray wygląda identycznie jak J.Lo

Jennifer Lopez ma sobowtóra. Jest nim niejaka Janice Garay, 30-letnia kulturystka z Houston i gwiazda Instagrama, którą obserwuje niemal 250 tysięcy użytkowników.

>>  Jennifer Lopez na nagraniu z 1990 roku. Tak tańczyła i śpiewała na początku kariery [WIDEO]

W ostatnim czasie Amerykanka z Teksasu zaczęła podbijać internet po tym, jak internauci zauważyli, że jest łudząco podobna do Jennifer Lopez. W jednym z wywiadów Jay przyznała, iż jest wielką fanką 50-letniej piosenkarki, ale chciałaby być kojarzona przede wszystkim ze swoich osiągnąć w kulturystyce.

Mimo to 30-latka lubi podsycać zainteresowanie swoją osobą i chętnie upodabnia się od czasu do czasu do Jennifer Lopez, robiąc na zdjęciach konkretne pozy czy prezentując podobne fryzury. Trzeba przyznać, że wychodzi jej to świetnie. Na niektórych fotografiach Janice Garay wygląda niemal identycznie jak J.Lo, mimo że dzieli je około 20 lat.

Jennifer Lopez ma sobowtóra. Ta dziewczyna wygląda identycznie jak ona [FOTO]

RadioZET.pl/PK