Obserwuj w Google News

Jak ćwiczy Jennifer Lopez? Jej trenerzy zdradzili listę ćwiczeń piosenkarki

Piotr Krajewski
2 min. czytania
01.06.2020 15:18
Zareaguj Reakcja

Jennifer Lopez słynie z niesamowitego ciała. Każdego dnia 50-letnia gwiazda intensywnie ćwiczy i dba o swoją kondycję. Trenerzy J.Lo ujawnili, jak wyglądają ćwiczenia piosenkarki i co robi na siłowni, aby zachować tak świetną figurę.

Jennifer Lopez jak ćwiczy piosenkarka jej trenerzy zdradzili listę ćwiczeń
fot. Instagram

Jennifer Lopez należy do najbardziej wysportowanych piosenkarek na świecie. Wokalistka spędza długie godziny na siłowni, aby móc pochwalić się niesamowitą figurą i zachować świetną kondycję, dzięki której daje fenomenalne występy na scenie.

W zachowaniu szczupłej sylwetki pomagają jej trenerzy. David Krish i Tracy Anderson ujawnili szczegóły treningów Jennifer Lopez na siłowni. Wypowiedział się również jej były trener Dodd Romero, który opracował dla niej specjalny plan ćwiczeniowy.

Jennifer Lopez kusi w basenie. Zaapelowała o troskę o środowisko [FOTO]

Jak ćwiczy Jennifer Lopez? Jej trenerzy zdradzili listę ćwiczeń piosenkarki

Jennifer Lopez skończy niedługo 51 lat. Regularne ćwiczenia i zdrowa dieta sprawiają jednak, że ciało Amerykanki wygląda, jakby artystka miała zaledwie 20 lat. Jej trenerzy zdradzili, jak wyglądają ćwiczenia Jennifer Lopez na siłowni. Okazuje się, że David Krish i Tracy Anderson prowadzą zupełnie inne treningi z J.Lo.

Anderson wyznała, że wraz z artystką skupiają się przede wszystkim na pracy z odważnikami oraz ćwiczeniach na ramiona, pośladki i uda. Treningi Jennifer Lopez z Krishem są bardziej intensywne i zróżnicowane. Pojawiają się m.in. trening obwodowy, ćwiczenie burpees, kicboxing czy popularny HIIT, czyli trening interwałowy o wysokiej intensywności.

Dodd Romero, były trener Jennifer Lopez, ujawnił plan treningowy na mięśnie brzucha opracowany specjalnie dla gwiazdy: 50 podciągnięć nóg w zwisie na drążku, 50 powtórzeń ćwiczenia rope crunch, 50 skłonów tułowia na ławce z obciążeniem o wadze 20 kilogramów. Zgodnie z planem, piosenkarka wykonywała trening abs składający się z trzech rund, w ramach których zmniejszała się liczba powtórzeń (w drugiej rundzie 35 powtórzeń, w trzeciej – 21).

Prawidłowy trening i regularne ćwiczenia pod okiem trenerów jednak nie wystarczą. Jennifer Lopez musi pamiętać również o przestrzeganiu diety. Wiele lat temu wokalistka zrezygnowała z picia kawy kofeinowej, a na jej stole znajdziemy jedynie żywność ekologiczną. Dieta 50-letniej gwiazdy opiera się na dobrych jakościowo produktach wysokobiałkowych i pełnych składników odżywczych.

RadioZET.pl/gazeta.pl,foxnews.com/PK