Obserwuj w Google News

Nie żyje uczestnik "Mam Talent". Miał zaledwie 30 lat: "Tęsknimy za Tobą"

1 min. czytania
06.12.2021 09:52
Zareaguj Reakcja

Jay Jay Phillips nie żyje. Był dwukrotnym uczestnikiem "Mam Talent" w Stanach Zjednoczonych. Jak podają zagraniczne media, muzyk zmagał się z COVID-19. Portal TMZ.com poinformował również, że Jay Jay Phillips nie był zaszczepiony. Uczestnik "Mam Talent" miał tylko 30 lat.

Jay Jay Phillips
fot. Youtube scree

Jay Jay Phillips nie żyje. Uczestnik amerykańskiego " Mam Talent" zmarł w wieku zaledwie 30 lat. W ostatnim czasie muzyk miał zmagać się z koronawirusem.

Redakcja poleca

Nie żyje uczestnik "Mam Talent". Jay Jay Phillips miał tylko 30 lat

Portal TMZ.com poinformował, że w ostatnich tygodniach uczestnik "Mam Talent" uczestnik zmagał się z COVID-19. Jay Jay Phillips został znaleziony martwy w swoim domu w Święto Dziękczynienia. Zmarł w wyniku komplikacji po zakażeniu koronawirusem.

Rodzina mężczyzny próbowała go przekonać, aby zgłosił się do szpitala. 30-latek stwierdził jednak, że potrzebuje po prostu więcej snu. W chwili śmierci uczestnik "Mam Talent" nie był zaszczepiony przeciw COVID-19.

Muzyk mieszkał razem ze swoim ojcem. Mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu w związku z zakażeniem koronawirusem – jest podłączony do respiratora.

Jay Jay Phillips zdobył popularność za sprawą amerykańskiego "Mam Talent", gdzie wystąpił dwukrotnie – w 2009 i 2017 roku.

Miał swój własny zespół Mettal Maffia. Członkowie pożegnali kolegę w mediach społecznościowych.

Bracie, tęsknimy za Tobą w każdej sekundzie każdej minuty, każdego dnia. Dziękujemy za uczenie nas, aby trochę więcej się śmiać – napisał zespół.

Krzysztof Krawczyk Sarah Harding Charlie Watts
16 Zobacz galerię
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News, Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS, Soul Brother/Sipa USA/East News

RadioZET.pl/tmz.com