Obserwuj w Google News

Jason Derulo wstydzi się występu w Zakopanem? Usunął wpis o sylwestrze TVP

2 min. czytania
03.01.2022 09:19
Zareaguj Reakcja

Jason Derulo usunął wpis o sylwestrze TVP w Zakopanem. Dwa dni po występie amerykańskiego gwiazdora podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" wpis z zapowiedzią koncertu zniknął z jego konta na Instagramie. Jak informuje Onet, w komentarzach pojawiło się mnóstwo słów krytyki pod adresem artysty za to, że bierze udział w show TVP.

Jason Derulo sylwester tvp zakopane
fot. Pawel Murzyn/East News

Jason Derulo był jedną z zagranicznych gwiazd sylwestra TVP w Zakopanem. Amerykański wokalista zaśpiewał kilka przebojów, m.in. "Want To Want Me" i "Talk Dirty".

Udział gwiazdora z USA w koncercie sylwestrowym Telewizji Polskiej nie wszystkim jednak przypadł do gustu. Na profilu Derulo na Instagramie pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Artysta zdecydował się usunąć post.

Zobacz także:  Dumny Kurski chwali się "zwycięstwem" w Zakopanem. Internauci oburzeni

Jason Derulo usunął wpis o sylwestrze TVP. Wstydzi się występu w Zakopanem?

Jason Derulo usunął ze swojego Instagrama wpis z zapowiedzią występu na sylwestrze TVP – informuje Onet. Niedługo po koncercie w Zakopanem informacja o udziale artysty zniknęła z jego konta.

Jak podaje Onet, pod wpisem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy ze strony polskich internautów. Użytkownicy mieli krytykować Derulo za udział w show TVP.

Zobacz także:  Chaos, bójki, awantury i ranny funkcjonariusz. Policja podsumowała sylwestra w Zakopanem

Wstyd, że występujesz w reżimowej telewizji opresyjnego rządu. Wstyd! – cytuje jeden z komentarzy Onet.

Niewykluczone, że właśnie z tego powodu Jason Derulo zdecydował się usunąć post. Co ciekawe, wpisy o występie na sylwestrze TVP wciąż są dostępne na jego Twitterze i Facebooku. Choć nie brakuje również tam negatywnych komentarzy, wielu polskich widzów dziękuje wokaliście za świetny koncert.

Britney Spears Lady Gaga Kurt Cobain
10 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe / Peter Lindbergh / Courtesy Everett Collection/East News