Obserwuj w Google News

James Morrison już niedługo wystąpi w Warszawie. Na koncercie zaprezentuje nową płytę

Piotr Krajewski
1 min. czytania
08.10.2019 16:16
Zareaguj Reakcja

James Morrison wystąpi w Polsce. Koncert jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów ostatnich lat odbędzie się 20 października w warszawskim klubie Stodoła. Polska publiczność będzie miała okazję po raz pierwszy usłyszeć na żywo utwory z najnowszej płyty Jamesa Morrisona zatytułowanej „You're Stronger Than You Know”.

James Morrison już niedługo wystąpi w Warszawie. Na koncercie zaprezentuje nową płytę
fot. mat. prasowe

James Morrison wystąpi w Polsce. Koncert w Warszawie

Koncert Jamesa Morrisona w Polsce to jedno z najciekawszych muzycznych wydarzeń tegorocznej jesieni. Autor przebojów „You Give Me Something” i „Broken Strings” wystąpi 20 października w klubie Stodoła w Warszawie.

Występ Jamesa Morrisona w Warszawie będzie wyjątkowy, ponieważ polscy widzowie będą mieli okazję usłyszeć wiele utworów z nowego albumu Brytyjczyka „You're Stronger Than You Know”. Wydany w marcu 2019 roku to pierwszy od ponad trzech lat krążek artysty. Znalazło się na nim dwanaście piosenek, w tym singiel „My Love Goes On” z piosenkarką Jess Stone.

Nad nową płytą James Morrison współpracował ze słynnym Markiem Taylorem, jednym z najsłynniejszych brytyjskich producentów, który miał okazję pracować m.in. z Lady Gagą, Jennifer Lopez, Britney Spears, Tiną Turner, Cher, Rodem Stewartem, Enrique Iglesiasem czy Kylie Minogue.

Bilety na koncert Jamesa Morrisona w Warszawie

Bilety na koncert Jamesa Morrisona w Warszawie są nadal dostępne w sprzedaży. Wejściówki w cenach 160-180 złotych można kupić na stronie LiveNation.pl.

RadioZET.pl/PK