Obserwuj w Google News

Jacek "Budyń" Szymkiewicz nie żyje. Była żona artysty zaśpiewała dla niego utwór Pogodno

2 min. czytania
20.05.2022 08:45
Zareaguj Reakcja

Jacek "Budyń" Szymkiewicz nie żyje. Marta Malikowska, była żona wokalisty odwiedziła program Kuby Wojewódzkiego. Zaśpiewała w nim dla zmarłego muzyka.

Marta Malikowska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Jacek "Budyń" Szymkiewicz nie żyje. Lider i twórca grupy Pogodno zmarł w kwietniu 2022 roku w wieku zaledwie 48 lat. Informacja o śmierci artysty była szokiem i dużym ciosem dla kochającego artystę środowiska. Wokalistę pożegnały największe gwiazdy polskiej muzyki. Wzruszający wpis opublikował między innymi Krzysztof Zalewski, Monika Brodka czy Sarsa, która rozmawiała z Budyniem jeszcze dzień przed jego odejściem.

Marta Malikowska złożyła hołd Budyniowi u Kuby Wojewódzkiego

Po kilku tygodniach od momentu, w którym smutna wiadomość obiegła sieć, była żona Szymkiewicza pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. Mowa tutaj o Marcie Malikowskiej.

Redakcja poleca

Kobieta jest aktorką filmową i teatralną znaną z produkcji takich jak "Ślepnąc od świateł", "Żmijowisko", "Chyłka" czy "Skazana".

Malikowska w wielu wywiadach podkreślała, że ma bardzo dobre relacje z byłym partnerem również ze względu na ich wspólne dziecko. Podczas wizyty u Kuby Wojewódzkiego, aktorka oddała hołd byłemu partnerowi.

Marta Malinowska zaśpiewała utwór Pogodno w studiu TVN

Malikowska wykonała w studiu piosenkę grupy Pogodno "Studio ziew" która ma dla niej duże znaczenie sentymentalne. Jak cytuje słowa aktorki "Fakt":

Chciałabym zaśpiewać mojemu pierwszemu mężowi, bo tak go nazywam, Jackowi Szymkiewiczowi, tacie mojej córki, który odszedł miesiąc temu. Pomyślałam, że najpierw zaśpiewam coś swojego, ale doszłam do wniosku, że wykonam utwór, przy którym się poznaliśmy i często śpiewaliśmy. Jednocześnie w jakiś sposób mu podziękuję.

Malikowska i Szymkiewicz poznali się podczas castingu do spektaklu "Opherafolia" organizowanego przez Pogodno w Teatrze Współczesnym w Szczecinie. Byli razem cztery lata.