Obserwuj w Google News

Izabela Zalewska wygrała „Szansę na Sukces. Opole 2020”. Kim jest zwyciężczyni?

Piotr Krajewski
2 min. czytania
23.12.2019 11:00
Zareaguj Reakcja

Izabela Zalewska wygrała „Szansę na Sukces. Opole 2020”. W wielkim finale pokonała pozostałych uczestników i zapewniła sobie udział w 57. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Kim jest zwyciężczyni Izabela Zalewska, która wystąpi w konkursie Debiuty?

Izabela Zalewska wygrała Szansę na Sukces Opole 2020 kim jest zwycieżczyni programu
fot. Jan Bogacz/TVP

Szansa na Sukces: Izabela Zalewska wygrała program

Izabela Zalewska wygrała „Szansę na Sukces. Opole 2020”. Widzowie Dwójki wyłonili zwyciężczynię programu poprzez głosowanie SMS. 

W wielkim finale „Szansy na sukces. Opole 2020” zmierzyli się zwycięzcy wszystkich 11 odcinków programu. Każdy z nich zaśpiewał piosenkę w duecie z gwiazdą odcinka, który wygrał. Następnie na podstawie głosowania SMS wyłoniono finałową trójkę. W drugiej części programu finaliści zaśpiewali piosenki wylosowane przez prowadzącego Artura Orzecha.

Izabela Zalewska, zwyciężczyni „Szansy na sukces. Opole 2020”, wykonała w finale utwór „Jeszcze się tam żagiel bieli” z repertuaru Alicji Majewskiej. Laureatka programu zaśpiewa na 57. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Dzięki zwycięstwu w finale Izabela Zalewska wystąpi w konkursie Debiuty.

Izabela Zalewska: kim jest zwyciężczyni Szansy na sukces?

Izabela Zalewska, zwyciężczyni „Szansa na sukces. Opole 2020” ma 25 lat i pochodzi z miejscowości Marzenin koło Wrześni. Obecnie mieszka w Poznaniu. Izabela Zalewska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a studia magisterskie ukończyła na Akademii Muzycznej w Poznaniu ze specjalizacją w dziedzinie dyrygentury chóralnej. Dziś pracuje tam jako asystent, jest dyrygentem chóru i nauczycielką śpiewu.

W wielkim finale „Szansy na sukces. Opole 2020” gościnnie wystąpiła Viki Gabor, zwyciężczyni finału „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019”, która piosenką „Superhero” wyśpiewała całej Polsce wygraną na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Viki Gabor w „Szansie na sukces” wygrała odcinek z udziałem zespołu Blue Cafe. W niedzielnym finale role się zamieniły. Zawsze to uczestnicy „Szansy na sukces” wykonują utwory gwiazd. Tym razem stało się odwrotnie i zespół Blue Cafe razem z Viki Gabor wspólnie wykonał jej utwór.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK