Obserwuj w Google News

Irena Santor przyznała się do problemów ze zdrowiem. Jak się czuje wokalistka?

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
08.04.2022 11:20
Zareaguj Reakcja

Irena Santor przyznała się, że ma problemy zdrowotne. Znana polska wokalistka opowiedziała o swoich dolegliwościach w "Szansie na sukces".

Irena Santor
fot. TRICOLORS/East News

Irena Santor to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd estrady. Przez lata artystka tworzyła niezapomniane duety z Mieczysławem Foggiem, Zbigniewem Wodeckim, Jerzym Połomskim, Anną Marią Jopek, Grzegorzem Turnauem i wieloma innymi znamienitymi wykonawcami. Wokalistka koncertowała na całym świecie, a w 2021 roku ogłosiła koniec kariery.

Irena Santor ma problemy zdrowotne. Przyznała się w "Szansie na sukces"

Jednak wokalistka nadal jest obecna w mediach. Niedawno wzięła udział w programie "Szansa na sukces", gdzie kolejne pokolenia artystów wykonywały jej nieśmiertelne przeboje.

Redakcja poleca

87-latka nadal jest pełna energii i miłości do muzyki, jednak przyznała się do kłopotów, z którymi od niedawna musi się zmagać.

Irena Santor ma kłopoty ze wzrokiem. Jak się czuje wokalistka?

Kiedy schodziła ze sceny podczas programu "Szansa na sukces" poprosiła prowadzącego show oraz jego zwyciężczynię o pomoc. Okazało się, że ma problemy ze wzrokiem i chciała uniknąć potknięcia.

Jak wyznała na wizji artystka cytowana przez portal Interia:

Muszę się państwu do czegoś przyznać. Mój wzrok to nie jest dobra rzecz, którą mam. Naprawdę. Słuch mi został, ale wzrok słaby... Dlatego pozwalam sobie pomagać.

Jak komentuje wydarzenie "Super Express" wokalistka miała problemy ze wzrokiem już wcześniej. W 2019 roku Santor przeszła laserową korektę wzroku, która poprawiła jej widzenie. Jak się okazuje, niedawno kłopoty powróciły.

RadioZET.pl/Interia/Super Express