Obserwuj w Google News

Iga Krefft jako Ofelia. Gwiazda "M jak miłość" wydała debiutancką płytę

Piotr Krajewski
2 min. czytania
15.11.2019 10:19
Zareaguj Reakcja

Ofelia wydała debiutancką płytę. Do sklepów trafiła pierwsza płyta Igi Krefft, czyli gwiazdy serialu „M jak miłość”. Znalazło się na niej dwanaście premierowych piosenek, w tym single „Zaraz” i „Tu”.

Iga Krefft jako Ofelia gwiazda M jak miłość wydała debiutancką płytę
fot. Youtube

Iga Krefft — Ofelia wydała debiutancką płytę

Iga Krefft debiutuje jako piosenkarka. W piątek, 15 listopada, ukazał się pierwszy album gwiazdy „M jak miłość”, która muzycznie występuje pod pseudonimem Ofelia.

Debiutancka płyta Ofelli została nagrana w pełni w języku polskim, a jej producentem jest Jurek Zagórski, który współpracował już m.in. z Natalią Przybysz, Krzysztofem Zalewskim czy Marią Peszek. Album Igi Krefft składa się z dwunastu utworów, a promują go single „Zaraz” i „Tu”.

Ofelia to wyobrażenie o celu wędrówki i opowieść o wszystkim, co rozegrało się na drodze. To głęboki oddech świeżym powietrzem i otwarte zaproszenie na zewnątrz. Z miłości do muzyki, nieuległe słowo w ruchu. Piosenki wymierzone w nieczułość. Serce bijące w przylgnięte ucho. Nowe — czytamy o debiutanckiej płycie Ofelii. 

 

Co ciekawe, do każdej piosenki z płyty „Ofelia” Iga Krefft przygotowała własnoręcznie ilustracje. Można je zobaczyć w serwisie Spotify oraz booklecie krążka.

 Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi „ Lubi robić sama swoje”, więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym żeby biegać po niej będąc sobą — czytamy na oficjalnym profilu Ofelii na Facebooku. 

RadioZET.pl/PK