Obserwuj w Google News

Hot 16 Challenge 2: Natalia Szroeder rapuje w trakcie gotowania. Fani: "Umiesz w rap" [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
11.05.2020 11:16
Zareaguj Reakcja

Natalia Szroeder wzięła udział w Hot 16 Challenge 2. Nominowana przez Margaret piosenkarka postanowiła pokazać, jak rapuje w trakcie gotowania. Internauci są zachwyceni rapem Natalii Szroeder.

Hot 16 Challenge Natalia Szroeder rapuje w trakcie gotowania fani umiesz w rap wideo
fot. Youtube

Natalia Szroeder to kolejna gwiazda, która postanowiła wziąć udział w Hot 16 Challenge 2. Głośna akcja nie przestaje robić furory w internecie. Biorą w niej udział już nie tylko polscy raperzy, ale także inni znani artyści.

Głównym celem Hot 16 Challenge 2 jest pomoc lekarzom i pracownikom medycznym w walce z pandemią koronawirusa. Każdy artysta biorący udział w akcji zachęca internautów do wsparcia specjalnej zbiórki pieniędzy. Zbiórkę można wesprzeć na stronie www.siepomaga.pl/hot16challenge. Zebrano już ponad 1,3 miliona złotych.

Hot 16 Challenge 2: Dawid Podsiadło podziękował lekarzom i pokazał swoje mieszkanie [WIDEO]

Hot 16 Challenge 2: Natalia Szroeder rapuje w trakcie gotowania

Natalia Szroeder w Hot 16 Challenge 2. Piosenkarka wzięła udział w wyzwaniu, którym zachwycają się od kilku dni polscy słuchacze.

Autorka nowego hitu „Pestki” nagrała wideo podczas gotowania w kuchni. W trakcie krótkiego utworu przyznała, że nie potrafi rapować. Internauci są jednak zupełnie innego zdania. Wideo Natalii Szroeder zachwyciło fanów.

„Nie umiesz w rap? No ja bym nie powiedział, znakomita robota”, „Żadna raperka w Polsce nie leci z takim luzem i flow”, „Natalka, umiesz w rap, oj umiesz!” — piszą fani.

Natalia Szroeder nominowała kolejnych artystów do udziału Hot 16 Challenge 2: Agnieszkę Chylińską, Marcina Prokopa, Marysię Starostę, Czesława Mozila i Izę Lach.

RadioZET.pl/PK