Obserwuj w Google News

To będzie najlepszy album 2022 roku? Harry Styles wydał nową płytę "Harry’s House"

2 min. czytania
20.05.2022 14:28

Harry Styles zaprezentował nową płytę "Harry’s House". Długo wyczekiwany, trzeci album brytyjskiego wokalisty jest już dostępny w sieci i sklepach muzycznych. Harry Styles będzie promował krążek m.in. podczas koncertu w Polsce.

Harry Styles
fot. mat. prasowe

Harry Styles to obecnie jeden z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Zaczynający swoją karierę w One Direction piosenkarz ma już na swoim koncie nagrodę Grammy i dwa świetnie przyjęte albumy – "Rolling Stone" uznał nawet krążek "Fine Line" za jedną z pięciuset najlepszych płyt w historii muzyki.

Przyszła pora na trzecie wydawnictwo. Właśnie ukazał się nowy album Harry’ego Stylesa zatytułowany "Harry’s House".

Redakcja poleca

Harry Styles wydał nową płytę "Harry’s House"

Nową płytę "Harry’s House" promuje wielki hit "As It Was", który znalazł się na szczycie wielu list przebojów. Piosenka była najczęściej streamowanym pierwszego dnia singlem w tym roku.

Na nowym albumie Harry Styles skupia się w tekstach wokół tematu miłości. Przy trzynastu utworach łączących w sobie pop, R&B i brzmienia synth artysta współpracował m.in. z Kidem Harpoonem, Tylerem Johnsonem i Samuelem Wittem.

Lista utworów „Harry’s House”:

 1. Music For a Sushi Restaurant
 2. Late Night Talking
 3. Grapejuice
 4. As It Was
 5. Daylight
 6. Little Freak
 7. Matilda
 8. Cinema
 9. Daydreaming
 10. Keep Driving
 11. Satellite
 12. Boyfriends
 13. Love Of My Life

Harry Styles uczci premierę albumu dwoma wyjątkowymi występami „One Night Only” w Nowym Jorku (20 maja) i Londynie (24 maja). Piątkowe show na arenie UBS w Belmont Park będzie transmitowane na żywo wyłącznie dla subskrybentów Apple Music w 167 krajach. To pierwsza taka okazja, aby usłyszeć wszystkie z utwory z nowej płyty. Transmisja „Apple Music Live: Harry Styles” rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę o 03:00 polskiego czasu. Powtórka już w piątek 26 maja o 17:00.

Harry Styles w Polsce. Kiedy koncert w Krakowie?

Harry Styles będzie promował najnowszą płytę podczas koncertu w Polsce. 28-letni wokalista wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie już 18 lipca w ramach trasy koncertowej „Love On Tour”.

"Nie martw się, kochanie": mocny zwiastun filmu z Florence Pugh i Harrym Stylesem [WIDEO]

RadioZET.pl/mat.prasowe